Crypto.com Coin Fiyatı - 1.4 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

Crypto.com Coin
CRO

Crypto.com Coin Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 31. Sırada Yer Almaktadır.

Crypto.com Coin Piyasa Değeri: 35,065,302,609
Crypto.com Coin Son 1 Saatteki Değişim Oranı: 1.82%
Crypto.com Coin Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -11.23%
Crypto.com Coin Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: -33.57%

Crypto.com Coin ile Alakalı Linkler:

Crypto.com internet sitesi, birçok farklı uygulama ile kripto para ekosistemini daha ileriye taşımak amacıyla 2016 yılında kurulmuştur. Cüzdan ve alım satım için kripto paralar üzerinden bir banka düzeni kurmayı amaçlayan bu sistem kendi dahilinde bir blok zinciri ağına sahiptir. Ağ kapsamında ve sitedeki işlemler için CRO olarak isimlendirilen coin kullanılır.

Crypto.Com Coin Nedir” başlıklı rehberimizden CRO ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Crypto.com Coin ÇeviriciCrypto.com Coin to TL, USD, EURO

1 Crypto.com Coin Kaç Türk Lirası?, 1 Crypto.com Coin Kaç Dolar?, 1 Crypto.com Coin Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, Crypto.com Coin kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç Crypto.com Coin olduğunu aşağıdaki Crypto.com Coin Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

Crypto.com Coin Grafiği

Anlık güncellenen Crypto.com Coin Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar Crypto.com Coin Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.