Dash Fiyatı - 2,103.3 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

Dash
DASH

Dash Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 51. Sırada Yer Almaktadır.

Dash Piyasa Değeri: 21,037,777,035
Dash Son 1 Saatteki Değişim Oranı: 1.12%
Dash Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -15.20%
Dash Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: -20.42%

Dash ile Alakalı Linkler:

Blok zinciri ekosisteminde önemli bir yeri olan Dash, Bitcoin'in sunamadığını iddia ettiği hız ve tam gizlilik prensipleri üzerine kurulmuş bir kripto para projesidir. Yapısı sayesinde işlemlerde kullanılan coinlerin kimden gelip kime gittiği bilgisi gizleniyor. Sistem kendi içerisinde gizli kalmayı önemsediği için, dışarıdan ekstra bir yardım da almadan kendi yatırımcılarını sistem içerisinde tutarak ilerlemeyi tercih ediyor. İç işlemler için kullanılan para birimi Dash coindir.

Dash Nedir” başlıklı rehberimizden DASH ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Dash ÇeviriciDash to TL, USD, EURO

1 Dash Kaç Türk Lirası?, 1 Dash Kaç Dolar?, 1 Dash Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, Dash kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç Dash olduğunu aşağıdaki Dash Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

Dash Grafiği

Anlık güncellenen Dash Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar Dash Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.