Ethereum Fiyatı - 28,988.4 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

Ethereum
ETH

Ethereum Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 2. Sırada Yer Almaktadır.

Ethereum Piyasa Değeri: 3,408,528,657,750
Ethereum Son 1 Saatteki Değişim Oranı: 0.06%
Ethereum Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -2.53%
Ethereum Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: 3.36%

Ethereum ile Alakalı Linkler:


Ethereum Nedir?


Ethereum, Vitalik Buterin tarafından bulunan, merkeziyetsiz uygulama geliştirme ve dağıtımını sağlama platformudur. Açık kaynak koduna sahip Ethereum’da bulunan akıllı sözleşmeler özelliği sayesinde, blok zinciri dahilinde çalışabilecek özel uygulamalar yazılabilmektedir. Bu yazılan uygulamalar ve sistemin geneli için kullanılan dijital para birimi ETH’dir.

Ethereum Nedir” başlıklı rehberimizden ETH ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ethereum ÇeviriciEthereum to TL, USD, EURO

1 Ethereum Kaç Türk Lirası?, 1 Ethereum Kaç Dolar?, 1 Ethereum Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, Ethereum kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç Ethereum olduğunu aşağıdaki Ethereum Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

Ethereum Grafiği

Anlık güncellenen Ethereum Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar Ethereum Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.