FTX Token Fiyatı - 532.4 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

FTX Token
FTT

FTX Token Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 26. Sırada Yer Almaktadır.

FTX Token Piyasa Değeri: 64,334,976,298
FTX Token Son 1 Saatteki Değişim Oranı: -0.85%
FTX Token Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -3.13%
FTX Token Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: -15.02%

FTX Token ile Alakalı Linkler:

FTX, uluslararası kripto para borsası olarak birçok alanda kendini göstermeye çalışan bir girişimdir. Bu proje dahilinde kripto paralar ile kaldıraçlı olarak işlemler yapılmasına olanak sağlanmaktadır. Sistem dahilindeki buna benzer birçok farklı işlem özelliği ile rakiplerinden ayrılmaktadır. FTX borsalarında kullanılan ve işlemlerde kolaylık sağlayan coin ise FTT olarak isimlendirilmiştir.

FTX Token Nedir” başlıklı rehberimizden FTT ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

FTX Token ÇeviriciFTX Token to TL, USD, EURO

1 FTX Token Kaç Türk Lirası?, 1 FTX Token Kaç Dolar?, 1 FTX Token Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, FTX Token kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç FTX Token olduğunu aşağıdaki FTX Token Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

FTX Token Grafiği

Anlık güncellenen FTX Token Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar FTX Token Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.