Huobi Token Fiyatı - 146.2 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

Huobi Token
HT

Huobi Token Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 42. Sırada Yer Almaktadır.

Huobi Token Piyasa Değeri: 26,216,489,693
Huobi Token Son 1 Saatteki Değişim Oranı: -0.48%
Huobi Token Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -11.35%
Huobi Token Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: -15.24%

Huobi Token ile Alakalı Linkler:

Huobi Token, adından da anlaşılacağı üzere Huobi kripto para borsasının kendi kullanımı için ortaya çıkardığı bir projedir. Bu proje dahilinde yer alan coinin belirteci HT olarak kullanılmakta olup, HT coin alım ve satım işlemlerinde uygun komisyonlar elde etmek için kullanılır. Aynı zamanda sistem dahilindeki etkinlik ve ödül uygulamaları için de bu coin kullanılır.

Huobi Token Nedir” başlıklı rehberimizden HT ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Huobi Token ÇeviriciHuobi Token to TL, USD, EURO

1 Huobi Token Kaç Türk Lirası?, 1 Huobi Token Kaç Dolar?, 1 Huobi Token Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, Huobi Token kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç Huobi Token olduğunu aşağıdaki Huobi Token Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

Huobi Token Grafiği

Anlık güncellenen Huobi Token Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar Huobi Token Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.