IOTA Fiyatı - 14.3 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

IOTA
MIOTA

IOTA Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 27. Sırada Yer Almaktadır.

IOTA Piyasa Değeri: 39,702,438,639
IOTA Son 1 Saatteki Değişim Oranı: 0.18%
IOTA Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -14.68%
IOTA Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: -19.57%

IOTA ile Alakalı Linkler:

IOTA sistemi, diğer blockchain ağlar gibi görünse de onlardan farklı bir yapıya sahiptir. Tangle adı verilen bir yapı üzerine inşa edilmiş olan IOTA, Internet of Things konusu üzerine yoğunlaşıyor ve işlem onayları için düğümlerden oluşan bir düzenden ilerliyor. Yapısı gereği madencilik gibi durumlar olmadığı için işlemler için ekstra ödemeler yapılmasına da gerek olmuyor. Sistem içi işlemlerde Miota token kullanılıyor.

IOTA Nedir” başlıklı rehberimizden MIOTA ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

IOTA ÇeviriciIOTA to TL, USD, EURO

1 IOTA Kaç Türk Lirası?, 1 IOTA Kaç Dolar?, 1 IOTA Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, IOTA kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç IOTA olduğunu aşağıdaki IOTA Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

IOTA Grafiği

Anlık güncellenen IOTA Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar IOTA Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.