Monero Fiyatı - 2,765.2 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

Monero
XMR

Monero Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 22. Sırada Yer Almaktadır.

Monero Piyasa Değeri: 49,190,641,516
Monero Son 1 Saatteki Değişim Oranı: 0.18%
Monero Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -11.21%
Monero Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: -0.75%

Monero ile Alakalı Linkler:

Monero, gizliliği temel almış ve bunu blok zinciri üzerinden en iyi şekilde sunmaya çalışan bir sistemdir. Sistem dahilinde yapılan ödemeler XMR coin ile iletilir. İletilen coinler için gönderici bilgisi ve miktar çok büyük bir gizlilik ile kayıtlarda görünmez ancak sistem işleyişi dahilinde bu bilgiler blok zinciri içerisinde özel olarak kodlanır. Bütün bunlar özel bir görüntüleme anahtarı ile görülebiliyor olsa da, bunu sadece kullanıcı izin verdiği taktirde yapmak mümkündür.

Monero Nedir” başlıklı rehberimizden XMR ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Monero ÇeviriciMonero to TL, USD, EURO

1 Monero Kaç Türk Lirası?, 1 Monero Kaç Dolar?, 1 Monero Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, Monero kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç Monero olduğunu aşağıdaki Monero Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

Monero Grafiği

Anlık güncellenen Monero Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar Monero Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.