NEM Fiyatı - 2.2 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

NEM
XEM

NEM Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 52. Sırada Yer Almaktadır.

NEM Piyasa Değeri: 19,612,115,114
NEM Son 1 Saatteki Değişim Oranı: -1.91%
NEM Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -23.39%
NEM Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: -41.55%

NEM ile Alakalı Linkler:

Nem, hasat uygulamasını tercih eden ve coinlerin bu şekilde dağıtımını mümkün kılan bir sistemdir. Sitstem dahilinde yer alan her cüzdanın sahip olduğu önem dereceleri sayesinde işlem öncelikleri de değişmektedir. Bu sayede sistemin sürekliliği için en çok çalışan hesapların daha büyük önceliği olur. Sistem dahilindeki finansal işlemler için kullanılan kripto para birimi XEM coindir.

NEM Nedir” başlıklı rehberimizden XEM ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

NEM ÇeviriciNEM to TL, USD, EURO

1 NEM Kaç Türk Lirası?, 1 NEM Kaç Dolar?, 1 NEM Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, NEM kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç NEM olduğunu aşağıdaki NEM Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

NEM Grafiği

Anlık güncellenen NEM Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar NEM Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.