Ontology Fiyatı - 8.5 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

Ontology
ONT

Ontology Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 115. Sırada Yer Almaktadır.

Ontology Piyasa Değeri: 7,428,444,981
Ontology Son 1 Saatteki Değişim Oranı: 0.51%
Ontology Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -3.13%
Ontology Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: 0.84%

Ontology ile Alakalı Linkler:

NEO blok zinciri sistemine bağlı olarak çalışan ve bu sistem üzerinden bağlantılı olarak kendi özel yapısını kuran Ontology, NEO’dan farklı olarak daha çok işletmelerin blok zinciri teknolojilerine adaptasyonunu kolaylaştırmak için hizmet sunar. Sistem kripto para birimi olarak ONT kullanmaktadır. Sistem ikinci katmanı için ise ONG isimli tokeni tercih etmektedir.

Ontology Nedir” başlıklı rehberimizden ONT ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ontology ÇeviriciOntology to TL, USD, EURO

1 Ontology Kaç Türk Lirası?, 1 Ontology Kaç Dolar?, 1 Ontology Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, Ontology kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç Ontology olduğunu aşağıdaki Ontology Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

Ontology Grafiği

Anlık güncellenen Ontology Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar Ontology Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.