Polkadot Fiyatı - 256.4 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

Polkadot
DOT

Polkadot Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 7. Sırada Yer Almaktadır.

Polkadot Piyasa Değeri: 252,872,460,477
Polkadot Son 1 Saatteki Değişim Oranı: 0.84%
Polkadot Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -12.25%
Polkadot Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: -27.41%

Polkadot ile Alakalı Linkler:

Polkadot, birçok farklı blockchainin birbirine paralel olarak işlem yaptığı, merkeziyetsiz bir internet ortamı sağlamak amacı ile ortaya çıkmış bir bir projedir. Burada blok zincirleri arası işlemler güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmakta olup, veri aktarımları da kimseye bağlı olmadan sağlanmaktadır. Yeni teknolojilere uyum için fork gerektirmeyen bir yapıya sahip olan bu ağ, kripto para birimi olarak DOT kullanır.

Polkadot Nedir” başlıklı rehberimizden DOT ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Polkadot ÇeviriciPolkadot to TL, USD, EURO

1 Polkadot Kaç Türk Lirası?, 1 Polkadot Kaç Dolar?, 1 Polkadot Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, Polkadot kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç Polkadot olduğunu aşağıdaki Polkadot Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

Polkadot Grafiği

Anlık güncellenen Polkadot Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar Polkadot Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.