Stellar Fiyatı - 3.5 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

Stellar
XLM

Stellar Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 15. Sırada Yer Almaktadır.

Stellar Piyasa Değeri: 79,794,010,142
Stellar Son 1 Saatteki Değişim Oranı: 0.01%
Stellar Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -14.30%
Stellar Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: -32.90%

Stellar ile Alakalı Linkler:

Akıllı sözleşmeleri de destekleyen Stellar Projesi, herkesin ulaşabileceği bir dijital ödeme ve işlem platformu olma amacı taşıyan bir projedir. Diğer blok zincirlerinin aksine hesaplar arası alışveriş yapabilmek için gönderici hesabında belirli miktarda XLM coin tutulması zorunludur. Ayrıca burada diğer zincirlerden farklı olarak daha merkezi bir sistem yer alır ancak bütün kaynak kodları açıktır.

Stellar Nedir” başlıklı rehberimizden XLM ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Stellar ÇeviriciStellar to TL, USD, EURO

1 Stellar Kaç Türk Lirası?, 1 Stellar Kaç Dolar?, 1 Stellar Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, Stellar kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç Stellar olduğunu aşağıdaki Stellar Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

Stellar Grafiği

Anlık güncellenen Stellar Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar Stellar Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.