Tether Fiyatı - 8.1 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

Tether
USDT

Tether Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 5. Sırada Yer Almaktadır.

Tether Piyasa Değeri: 402,827,807,156
Tether Son 1 Saatteki Değişim Oranı: -0.25%
Tether Son 1 Gündeki Değişim Oranı: 2.84%
Tether Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: 0.42%

Tether ile Alakalı Linkler:

Tether, kripto para dünyasında değeri daha stabil olan bir para birimi üretebilmek amacıyla ortaya çıkmış bir projedir. Bu proje dahilindeki coin olan USDT isminden de görüleceği üzere dolar bazlı olup, fiyatı da doların değeri ile doğru orantılı olarak değişir. Birçok farklı kripto para borsasında yer alan bu coin ilk olarak Bitcoin üzerinden yayınlansa da EOS Ethereum ve Tron gibi ağlarda da bulunmaktadır.

Tether Nedir” başlıklı rehberimizden USDT ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tether ÇeviriciTether to TL, USD, EURO

1 Tether Kaç Türk Lirası?, 1 Tether Kaç Dolar?, 1 Tether Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, Tether kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç Tether olduğunu aşağıdaki Tether Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

Tether Grafiği

Anlık güncellenen Tether Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar Tether Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.