Tezos Fiyatı - 37.8 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

Tezos
XTZ

Tezos Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 40. Sırada Yer Almaktadır.

Tezos Piyasa Değeri: 29,206,080,243
Tezos Son 1 Saatteki Değişim Oranı: 0.19%
Tezos Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -16.26%
Tezos Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: -31.68%

Tezos ile Alakalı Linkler:

Merkeziyetsiz uygulama ve akıllı sözleşmeler ile geliştirme yapılmasına olanak sunan bir sistem olan Tezos, kendine özgü blok üretim yöntemi ile diğer blok zincirlerinden ayrılan bir yapıya sahiptir. Yatırım yapmak üzere girişimde bulunan baker adı verilen kullanıcılar, bu yatırımları karşılığında belirli bir miktar Tezos elde etmek için blok üretimine katkıda bulunur ve sistemde gerçekleşen bazı işlemlerin yer aldığı blokları imzaalar. Bu işlem sayesinde toplu onaydan geçen her blok için belirli bir miktar XTZ coin elde ederler.

Tezos Nedir” başlıklı rehberimizden XTZ ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tezos ÇeviriciTezos to TL, USD, EURO

1 Tezos Kaç Türk Lirası?, 1 Tezos Kaç Dolar?, 1 Tezos Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, Tezos kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç Tezos olduğunu aşağıdaki Tezos Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

Tezos Grafiği

Anlık güncellenen Tezos Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar Tezos Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.