THORChain Fiyatı - 81.5 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

THORChain
RUNE

THORChain Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 62. Sırada Yer Almaktadır.

THORChain Piyasa Değeri: 21,442,649,672
THORChain Son 1 Saatteki Değişim Oranı: -0.49%
THORChain Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -6.38%
THORChain Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: 9.91%

THORChain ile Alakalı Linkler:

THORChain, birçok farklı kripto para zinciri için bağlantı sağlayabilen ve bu kripto paralar arası dönüşümleri sistem üzerinden hızlıca yapabilen bir sistemdir. Bu sistemde yapılan yatırım ya da dönüşümlerin ardından elde edilen komisyonlar RUNE adı verilen bir coin üzerinden hesaplanıyor.

THORChain Nedir” başlıklı rehberimizden THORChain RUNE ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

THORChain ÇeviriciTHORChain to TL, USD, EURO

1 THORChain Kaç Türk Lirası?, 1 THORChain Kaç Dolar?, 1 THORChain Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, THORChain kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç THORChain olduğunu aşağıdaki THORChain Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

THORChain Grafiği

Anlık güncellenen THORChain Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar THORChain Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.