TRON Fiyatı - 0.823297 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

TRON
TRX

TRON Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 20. Sırada Yer Almaktadır.

TRON Piyasa Değeri: 58,997,434,310
TRON Son 1 Saatteki Değişim Oranı: -0.45%
TRON Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -18.70%
TRON Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: -38.96%

TRON ile Alakalı Linkler:

Blok zinciri teknolojisine uygun olarak akıllı sözleşme üretme ve merkeziyetsiz uygulama geliştirme gibi çözümleri kullanıcılarına sunan TRON projesi, blockchain dünyasındaki birçok problemi çözme amacındadır. İlk olarak ERC20 token olarak ortaya çıkan TRON coin, sonrasında kendi ağına geçerek gelişimini devam ettirmiştir. Rastgele seçilen temsilciler sayesinde kripto para değişimlerinin onaylanması için güvenilir ve merkeziyetsiz bir yapı inşa edilmiş, ayrıca sistem onay anlamında çok ciddi hızlara ulaşmıştır.

TRON Nedir” başlıklı rehberimizden TRX ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

TRON ÇeviriciTRON to TL, USD, EURO

1 TRON Kaç Türk Lirası?, 1 TRON Kaç Dolar?, 1 TRON Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, TRON kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç TRON olduğunu aşağıdaki TRON Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

TRON Grafiği

Anlık güncellenen TRON Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar TRON Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.