Uniswap Fiyatı - 260.6 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

Uniswap
UNI

Uniswap Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 9. Sırada Yer Almaktadır.

Uniswap Piyasa Değeri: 135,448,248,243
Uniswap Son 1 Saatteki Değişim Oranı: 0.83%
Uniswap Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -9.65%
Uniswap Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: -15.22%

Uniswap ile Alakalı Linkler:

Uniswap projesi DeFi alanında ışığı parlayan bir borsa olup, Ethereum ağı üzerinden işlem yapmaktadır. Bünyesinde bulunan kripto paralara yatırım yapılabilen sistem, UNI coin adı verilen tokeni kullanmaktadır. Bu token sayesinde, kripto varlık sahipleri sistemle ilgili geliştirmelerde söz hakkında sahiptir.

Uniswap Nedir” başlıklı rehberimizden UNI ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Uniswap ÇeviriciUniswap to TL, USD, EURO

1 Uniswap Kaç Türk Lirası?, 1 Uniswap Kaç Dolar?, 1 Uniswap Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, Uniswap kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç Uniswap olduğunu aşağıdaki Uniswap Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

Uniswap Grafiği

Anlık güncellenen Uniswap Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar Uniswap Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.