yearn.finance Fiyatı - 345,520.2 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

yearn.finance
YFI

yearn.finance Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 75. Sırada Yer Almaktadır.

yearn.finance Piyasa Değeri: 12,481,320,698
yearn.finance Son 1 Saatteki Değişim Oranı: -0.33%
yearn.finance Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -16.17%
yearn.finance Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: -15.56%

yearn.finance ile Alakalı Linkler:

2020’nin parlayan yıldızı DeFi uygulamalarından birisi olan Yearn.Finance, Ethereum üzerinden token sahibi olan herkesin yetkilerini rahatça kullanabildiği bir platform olarak karşımıza çıkmıştır. Merkeziyetsiz bir finans uygulaması olarak yatırım yapılarak birçok havuz desteklenebiliyor ve bunun karşılığında sistemde yer alan YFI coin kazanılıyor.

YFI Coin Nedir” başlıklı rehberimizden YFI Coin ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

yearn.finance Çeviriciyearn.finance to TL, USD, EURO

1 yearn.finance Kaç Türk Lirası?, 1 yearn.finance Kaç Dolar?, 1 yearn.finance Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, yearn.finance kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç yearn.finance olduğunu aşağıdaki yearn.finance Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

yearn.finance Grafiği

Anlık güncellenen yearn.finance Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar yearn.finance Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.