FTX (FTT) Coin Nedir? – FTX Token (FTT) Nereden Alınır?

0
1569

Kripto para ekosisteminde merak edilen konuları incelemeye devam ediyoruz. Bu içeriğimizde sizlerle FTX Token nedir ve FTT coin nereden alınır konularında bir içerik sunacağız sizlere. Bu içerikle ilgili yapacağınız yorumlar var ise sayfanın en alt kısımlarında yer alan yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

FTT/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için aşağıdaki FTX COIN (FTT) yazısına tıklayabilirsiniz.

FTT/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda FTT/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

FTX (FTT) Coin Nedir?

FTX (FTT) Coin Nedir

FTX, kullanım kolaylığı ile ön planda olan başarılı bir özel borsa girişimidir. Türev borsası olarak hizmet sunan FTX’de kaldıraç işlemlerinin rahatlıkla yapılabilmesi amaçlanıyor. Bu işlemlerin sağlanabilmesi için de büyük firmalar ile ortak işler yapılmaktadır.

Sistem üzerinde kullanılan coin FTT olarak adlandırılıyor. Bu coinin kullanım amaçlarından birisi, fazlasıyla işlem yapan kişilerin daha düşük seviyede komisyon ödemesini sağlamaktır. Ayrıca uzun süreli işlemlerde güvenlik teminatları ve sigorta sağlanması da bu coin sayesindedir.

FTX ile ilgili daha fazla bilgi resmi sitesinden alınabilir.

FTX (FTT) Coin Nereden Alınır?

FTX (FTT) Coin Nereden Alınır

FTT coinlerini Binance üzerinden alabilirsiniz. Binance’e kaydolmak ve alım yapmak için buraya tıklayınız.

FTX (FTT) Coin Nasıl Çalışır?

FTX sistemi kaldıraçlı işlemlerin kolaylıkla yapılabilmesini Ethereum’dan da bildiğimiz ERC 20 tokenleri ile yapmaktadır. Bu tokenler sayesinde birçok farklı kripto para arasında işlem yapılmaktadır. Vadeli işlemler konusundaki güvenlik önlemleri ve bu şekilde çoklu işlem desteği ile piyasa ciddi bir yer edinmektedir.

FTX borsası, OTC isimli bir özel platforma da sahiptir. Platform üzerinden birçok işlem yapmak mümkün hale gelmektedir. Kaldıraçlı işlemlerin seviyesi 100 katına kadar çıkmaktadır.

FTX (FTT) Coin Editör Yorumu

FTX sistemi için kullanılan FTT coin grafiği sayfanın en üstünden incelenebilir. Bakıldığında dikkat çeken nokta ciddi bir yükseliş trendine sahip olduğudur. 2019 sonlarında 2 doları gören FTT coin, 2020 yılının Mayıs ayı sonunda 3 dolar seviyesini geçmiştir.

Zamanla artışın devam ettiği coin Eylül ayına girildiğinde 4,5 doları görmüştür. Sonrasında düşüş yaşansa da genel anlamda 3 doların da üzerinde bir işlem seviyesine sahiptir. Bu durumun, borsanın başarısı ile doğru orantılı olarak bir süre daha devam edeceği söylenebilir. 2020 yılını yine 4 doların üzerinde kapatma ihtimali bulunmaktadır. 2021 yılında ise nasıl bir durum yaşanacağını zamanla değişen kripto para borsalarının durumu gösterecektir.

Sayfada yer alan içerikler sizleri bilgilendirmek içindir. Lütfen bunların yatırım tavsiyesi olmadığına dikkat ediniz.

Sayfada yer alan başlıklardan olan FTX (FTT) coin nedir, FTX Token (FTT) nereden alınır içinde aradığınız detayları bulamadıysanız lütfen bize yorum bölümünden bunları bildiriniz. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

FTX Coin (FTT) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

FTT toplam token miktarı nedir?

Toplam arz edilecek miktar 345.219.294 FTT olacaktır.

FTX coin kime aittir?

FTT coin sisteminin sahibi FTX Trading firmasıdır.

FTT token türü nedir?

FTT’nin token tipi ERC202dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here