Github’da Ethereum 2.0 Sözleşmesi Bulundu!

0
249

ETH için Ekim ve Kasım ayının başlangıcı oldukça sancılı geçiyor. 382$ seviyelerinde gezinen ETH, gelen 2.0 haberleriyle kendini toparlamaya çalışıyor.

ETH 2.0 için çıkan birçok dedikoduya Github’da çıkan ETH sözleşmesi de eşlik etti. Ethereum 2.0’un ortaya çıkması ilgili görüntü arayan yatırımcılar, Github kütüphanesinde ETH sözlemesiyle ilgili bazı detaylara ulaştı. Çıkan detayların içerisinde ETH’e ait bir mevduat sözleşmesi çıktığı dile getirildi.

GITHUB Dosyaları Herkeisn Kafasını Karıştırdı

Resmi olarak yayınlanmayan Ethereum 2.0 ile her gün onlarca yeni dedikodu ortaya çıkmaya devm ediyor. Geliştiriciler daha önce ortaya ETH ile ilgili birçok sahte belgenin çıkabileceğini, bunlara aldırılmaması gerektiğini söylemişti.

Geliştiriciler GITHUB’da çıkan verilerin şu an için bir geçerliliği olmadığını, yatırımcıların burada çıkan verilere göre ETH’i fiyatlandırmamasını gerektiğini söyledi. Erken gelen açıklama, ETH’nin suni bir büyüme yaşamasına engel oldu.

ETH yatırımcıları hala ETH tarafından gelen bir resmi açıklamaya Ethereum 2.0’ın duyurulmasını bekliyor. Geçtiğimiz günlerde daha önce 3 kez ertelenen ETH’nin, yıl sonuna kadar çıkabileceğine dair birçok ciddi haber gelmişti. Şu an için bu haberler gerçeklik taşımıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here