Golem (GNT) Coin Nedir? – Golem (GNT) Nereden Alınır?

0
370

Global coin dünyasında yer alan coinlerden birisi olan ve bu yazıda inceleyeceğimiz GNT coine dair bütün önemli bilgileri birazdan okuyacaksınız. Belirtmeliyiz ki, GNT coin nedir ve nereden alınır şeklinde merak ettiğiniz sorularınızın cevabını tek tek burada bulacaksınız. Yine de sizler için hala net olmayan kısımlar var ise bunları bize yorum bölümünden yazarak bildirebilirsiniz.

GNT/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için GNT logosuna tıklayabilirsiniz.


GNT/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda GNT/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Golem (GNT) Coin Nedir?

golem gnt coin nedir

Kimi zaman büyük işlemler için bir bilgisayar yetmez ya da yetse bile süreç uzun olabilir. Böyle durumların önüne geçmek için de daha güçlü bir bilgisayar kullanılması gerekir. Golem projesi de tam bu noktada ihtiyaçlara cevap veriyor ve farklı yerdeki birçok bilgisayarın tek bir süper bilgisayar olarak çalışmasını sağlıyor.

Sistem üzerinden bilgisayarların işlem güçlerini satın almak ve satmak isteyenlerin kullandığı token GNT olarak adlandırılır. Sistem içerisindeki fiyat seviyeleri satıcılar üzerinden belirlenir.

Golem projesinin resmi internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Golem (GNT) Coin Nereden Alınır?

gnt coin nereden alınır

GNT coini Binance üzerinden bu linkten kayıt olarak satın alabilirsiniz.

Golem (GNT) Coin Nasıl Çalışır?

Golem sisteminde hazır uygulama kodları bulunmakta ve buna göre işlemler yapılmaktadır. Bu gibi durumlarda işlem gücüne ihtiyacı olanlar hazır sözleşmeler üzerinden bu işlemlerin yapılmasını talep eder ve sistem işler. Ancak kimi zaman Golem projesi dahilinde olmayan işlemlerin talep edildiği de görülür. Bu durumlarda ise sistemde çalışması istenen kod özel olarak talep edilen kişiler tarafından yazılır.

Görevler Golem sistemine sırayla kayıt ediliyor ancak yapılacak işlemler konusunda itibarı en yüksek olanların önceliği bulunuyor. İşlem sağlayıcısının belirlediği fiyat, talep eden tarafından kontrol edilerek durum onaylanınca sistem işlemeye başlar ve belirlenen görev tamamlanır.

Golem (GNT) Coin Editör Yorumu

Golem birçok kişinin merak ettiği ve artmasını beklediği coinlerden bir tanesidir. Bu coin 2017 yılında ve 2018 yılında birkaç defa çok yüksek seviyeleri gördü. İlk başta 0,02 dolar seviyesinden 0,65 dolar seviyesine kadar çıktı. Sonrasında yaşanan düşüşlerin ardından 1 doları ve ardından da 0,8 doları görmeyi başardı. Ancak bu fiyatlar tabii ki farklı coinlerin de piyasaya çıkması ve onlara da yatırımlar yapılması ile değişmeye başladı.

Gittikçe azalan yatırım miktarları sebebiyle, coin birim fiyatları düşük seviyelerde seyretmeye başladı. 0,04 ile 0,06 dolar arasında değişen fiyatlara sahip olan coin bu durumu uzun bir süre korudu. Ancak 2020 yılının Ağustos ayında tekrardan işlem hacminin artması ve haberlerin çok daha iyi gelmesi üzerine fiyatını artırdı. Eylül 2020 itibariyle güncel olarak 0.1 dolar seviyesinden işlem görmeye başladı ki bu beklendiği üzere güzel bir seviyedir. Bunun 2021 yılında daha da artması beklentisi çok büyüktür.

Sizlere sunduğumuz bütün bu bilgiler sadece kendi yorumlarımız olup yatırım tavsiyesi değildir.

Golem (GNT) coin nedir ve Golem (GNT) nereden alınır konularındaki içeriğimizle ilgili en çok merak edilen bazı soruları ve cevaplarını ise aşağıda bulabilirsiniz.

Golem Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Golem için ICO ne zaman yapıldı?

ICO, 13 Kasım 2016 tarihinde tamamlanmıştır. Bu süreçte 8 milyon dolarlık bir miktar yatırım olarak toplanmıştır.

Toplam GNT coin arzı ne kadar olacak?

GNT için yapılan toplam arz miktarı 1 milyar GNT olarak belirlenmiştir.

GNT token türü nedir?

Token ERC-20 desteklidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here