Guggenheim Ortakları CIO, Bitcoin’in 400.000 Dolara Çıkabileceğini Söyledi

0
312

Bitcoin boğa koşusuna devam ederken Bitcoin (BTCUSD) fiyatı için birçok yeni tahmin yapılıyor. Artık önünde geçmişten gelen bir direnç bulunmayan kripto para birimi için birçok farklı tahmin yapılıyor. Önünde bir direnç kalmayan BTC için yüksek rakamlar ise şu an ağırlıklı olarak veriliyor.

Guggenheim Partners’in yatırım sorumlusu Scot Minerd Bloomberg’de yaptıkları değerlendirme modellerinin birçok farklı rakam verdiğini fakat son zamanlarda yeni modellerinin Bitcoin için 400000$’e kadar giden bir yolun mümkün olduğunu gösterdiğini söyledi. Bitcoin geçtiğimiz hafta boyunca hızla tırmanmış ve tarihinin en üst noktalarını tekrar tekrar kırarak ilerlemişti. Değerli kripto para birimi an itibariyle 22K$ civarında değer görüyor.

Guggenheim Partners şu an için bir Bitcoin pozisyonlarının olmadığını fakat 5.3 Milyar Dolarlık makro fırsat fonundan %10 kadar bir kısmı Grayscale Bitcoin Trust’a yatırım yapmak için dile getiriyor. Bitcoin fiyatının artışları bu durumda GBTC hisse fiyatlarını da yukarı çekecek ve Guggenheim için ciddi bir kar ortaya çıkaracak.

Minerd Bitcoin’in 10000$ olduğundan beri yakın takiplerinde olduğunu dile getirdi.

  • Bitcoin madencilerinin ürettiği BTC sayısının bitmesi ve enflasyonun artması durumunda Bitcoin gelecekte 40000$’a kadar çıkabilir
  • CoinFund’dan Seth Ginns, Bitcoin için dört yıllık yarılanma döngüsüne göre 1 milyon dolarlık bir değerlenme tahmin ediyor.

Daha Ütopik Tahminlerde Var

Bitcoin için 400000$ tahmini dışında daha yüksek ve utopik tahminlerde bulunuyor. Coinfund’den tanınan Seth Ginns, Bitcoin için 1 Milyon Dolar hedefi olduğunu bunun için öncelikle 150000$ – 400000$ arasında bir çapayı beklediğini dile getirmişti.

Bitcoin Kaç TL, Bitcoin Kaç Dolar, Bitcoin Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Bitcoin Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Bitcoin’le ilgili bu paylaşımı aşağıda yer alan butonlardan paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here