Haftanın En Çok Kazanan 3 Coini Belli Oldu: Bu Altcoinler Büyüyor!

0
261

Geçtiğimiz haftada Bitcoin’in, 2020’nin zirve noktasını zorlayan artışını, altcoinlerde takip etti. Blockchain dünyasında dolaşan dijital varlık seviyesi 40 milyar dolar artarak, 394 milyara yükseldi. Geçtiğimiz haftalarda sert düşüşler yaşayan altcoinler, bu yükselişle beraber tekrar değer kazandı. Haftanın en çok kazanan 3 coini ise Litecoin, Chainlink ve Wrapped Bitcoin oldu.

LTC’den %18’lik Artış: Pazarı Gerisinde Bıraktı

Mevcut piyasa değeri 3.2 Milyar olan LTC, dünyanın en büyük 8. dijital varlığı olarak kabul ediyor. Son bir haftada rekor artış gösteren LTC yaklaşık %18’lik bir artış değeri yakaladı. Direnç çizgisini 56.8 Doların üstüne çekmeye çalıştığı görülen dijital varlığın, gelecek hedefi kripto para uzmanları tarafından 64$ olarak gösteriliyor. Artışın bu şekilde devam etmesi durumunda ise bu rakam 70$’a kadar galabilir.

Haftanın bir diğer iyi performansını Chainlink gösterdi. 6. En büyük dijital varlık olan Chainlink, son bir haftada %16 değer kazandı. Değeri 12.30$’a kadar gelen LINK, ortalama günlük işlem hacmi olarak 1.4 Milyar rakamlarına kadar geldi. 13 Dolar beklentisiyle LINK’ın psikolojik direnci 11.6’a kadar çıktı. Kripto Para uzmanları LINK’ın 13 dolar barajını geçmesi halinde 15.6’a kadar yükselebileceğini işaret ediyor. Bu direnci kıramaması durumunda ise 9.70 ya da 10 dolar diğer bir direnç noktası olabilir.

Wrapped Bitcoin, Bitcoin ile Beraber Yükseliyor!

Wrapped Bitcoin, BTC tarafından desteklenen ve BTC’nin fiyat grafiğine benzer bir ilerleme gösteren altcoin olarak biliniyor. Günlük ortalama hacmi 29 Milyar’ı aşan bu altcoin, bu haftanın en değerlileri arasında yer alıyor. Uzmanlar bu artışın nedeni olarak Tokenize edilmiş coinlere olan ilgiyi gösteriyor.CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here