Hedera Hashraph (HBAR) Gerçek Dünya Kullanımıyla Beraber Değer Kazanıyor!

0
412

İngiltere’deki Ulusal Sağlık Hizmetleri (NHS) tesisleri, sıcaklığa duyarlı COVID-19 aşılarının tedariki ve depolanmasıyla ilgili sekmeleri tutmak için blockchain teknolojisini kullanıyor. Sağlık Hizmetleri müdürü Steve Clarke, güvenli hasta bakımı için bu sistemin büyük bir fayda sağladığını dile getirdi.

ABD’li Hedera Hashgraph(Hbar) tarafından geliştirilen sistem Birleşik Krallık tarafından kullanılmaya başlandı.

Everyware’den Tom Screen bir röportajda “Her cihazdan topladığımız verileri kesinlikle doğrulayabiliriz” dedi . “Verilerin kaynağında doğru olduğundan emin oluyoruz ve bu noktadan sonra hiçbir zaman değiştirilmediğini, hiçbir zaman değiştirilmediğini doğrulayabiliyoruz.”

IBM, Google gibi devler tarafından desteklenen Hedera’nın gerçek hayatta kulanımı 1 hafta içerisinde %50 yılın başından itibaren ise %294’lük bir artış trendi yakalamasını sağladı. 0,125’e kadar ulaşan kripto para birimi, şu an 0,90 seviyelerinden işlem görüyor.

Hedera kripto para dünyasında en çok ortaklığa sahip kripto para birimleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

İşlem hızı, işlem ücretleri gibi farklı konularda en iyi kripto para birimlerinden biri olduğunu iddia eden ekip, bununla ilgili aşağıda yer alan görseli paylaştı.

Analistler $hbar’ın 2021’de en çok değerlenen kripto para birimleri arasında ilk sıralarda yer alacağını dile getiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here