Holochain (HOT) Coin Nedir? – Holochain (HOT) Nereden Alınır?

0
405

Kripto Dede sitesindeki bir diğer coin incelemesi ile karşınızdayız. Bu yazımızda sizlere HOT coin hakkında bilgiler vereceğiz. Holochain (HOT) coin nedir, Holochain (HOT) nereden alınır gibi başlıkları bu içerikte bulacaksınız.

HOT/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için HOT logosuna tıklayabilirsiniz.

HOT/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda HOT/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Holochain (HOT) Coin Nedir?

holochain hot coin nedir

Standart olarak blok zincirinde genel bir onay süreci vardır ve her kullanıcı siteme bir şekilde doğrudan katılım sağlar. Ancak Holochain’da bu durum farklı olup bireysellik ön plandadır. Zaten blockchainden farklı olması sebebiyle de kendisine has yapısı sebebiyle Holochain adını almıştır.

Holochain sisteminde kullanılan kripto para birimi ise HOT olarak belirlenmiştir. Yapılan işlemlerde değişim bu birim üzerinden gerçekleştirilir.

Holochain (HOT) Coin Nereden Alınır?

HOT coin satın almak için Binance sitesine bu linke tıklayarak üye olabilirsiniz.

Holochain (HOT) Coin Nasıl Çalışır?

Holochain’de her bir kullanıcının kendi bağımsız ağı bulunmaktadır. Bu ağ üzerinde işlemlerini yapar ve ilgili hash bilgilerinin bir kısmı ana ağa gönderilir. Ana ağda yapılan doğrulama işlemleri sayesinde bireysel ağların yapısı da onaylanmış olur ve sistem sürekliliği devam eder.

Ölçekleme sorunu yaşayan blok zincirlerinin bu problemi de bireysel sistem sayesinde çözülmüş olur ve işlem hızı da bunun yanında ekstra olarak sağlanır. Bireysel sistem sayesinde, herhangi bir ağ parçasının durması halinde o parça yokmuş gibi davranılır. Daha sonra bireysel ağ parçası tekrardan online olur ise hiçbir şey olmamış gibi bıraktığı yerden sisteme dahil olur.

Holochain (HOT) Coin Editör Yorumu

Holochain fiyat grafiği incelendiğinde çok fazla bir değişim gözlenemez. Bunun sebebi sistemin kendini bir türlü tam olarak anlatamamış olmasıdır diye düşünüyorum. Her ne kadar başarılı olacağı birçok kişi tarafından düşünülse de BTC karşılığından değeri çok fazla artmıyor.

HOT grafiğinde birkaç ay bazı yükselmeler gözlendi, ancak bu en fazla %200 büyüme seviyelerinde olmuştur. Özellikle son zamanlarda fiyatı 5 ya da 6 satoshi seviyelerindedir. Bu bağlamda incelendiğinde 1000 HOT karşılığı 1 dolar bile etmiyor. Yine de uzun süreli yatırım için hala ciddi bir aday olarak görülüyor.

Bu sayfada yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir kripto para yatırımı yapmadan önce dikkatli olarak inceleme yapmalısınız.

Holochain (HOT) coin nedir, Holochain (HOT) nereden alınır konusunda merak ettiklerinizi sormak için yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Holochain HOT Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Toplam HOT coin arzı ne kadar olacaktır?

24 Eylül itibari ile dolaşımdaki HOT miktarı 166 milyar adettir. Toplam arz miktarı ise 177 milyar seviyesindedir.

Holochain ile hangi projeler yapılabilir?

Sosyal medya uygulamaları, P2P platformları, Forum tarzı iletişim platformları ve merkeziyetsiz değer yaratan veri platformları gibi projeler için Holochain sistemi kullanılabilir.

Holochain ICO ne zaman yapılmıştır?

ICO 28 Nisan 2018 tarihinde tamamlanmıştır. ICO boyunca 20 milyon 390 bin dolar yatırım toplanmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here