Huobi Token (HT) Coin Nedir? – Huobi Token (HT) Nereden Alınır?

0
457

Kripto para ve blok zinciri konusundaki inceleme yazılarımız bugün de devam ediyor. Sizlerle paylaşacağımız bu içerik dahilinde Huobi Token (HT) coin nedir ve nereden alınır konularına değineceğiz. Eğer merak ettiğiniz kısımlar olur ise bunları bize yorum bölümünden iletebilirsiniz.

HT/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için aşağıdaki aşağıdaki HT logosuna tıklayabilirsiniz.

HT/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda HT/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Huobi Token (HT) Coin Nedir?

huobi token coin nedir

Huobi uluslararası arenada yükselişi devam eden başarılı bir kripto para borsasıdır. Huobi Token de bu borsanın kendi içerisinde kullanımı amacıyla üretmiş olduğu bir coindir.

HT coin, piyasada daha çok tabii ki Huobi borsası üzerinde işlem görse de diğer farklı borsalarda da bu coin için alım ve satım işlemlerine olanak sağlanmaktadır.

Huobi token için resmi sitesine buradan erişebilirsiniz.

Huobi Token (HT) Coin Nereden Alınır?

huobi token ht nereden alınır

HT coin satın almak için elinizdeki diğer coinleri kullanabilirsiniz. Bu coinleri satın almak için ise Binance’ye bu sayfadan kaydolabilirsiniz.

Huobi Token (HT) Coin Nasıl Çalışır?

Huobi Token Ethereum tabanlı bir kripto para olduğu için sadece finansal işlemlerde değil, platform dahilindeki uygulamalarda ve alınacak kararlarda da kullanılabilmektedir. Özellikle bu coin sayesinde borsaya dahil edilecek coinler üzerinde karar verilmesine destek olmak da mümkündür.

HT coinin sistem üzerindeki en büyük etkisi tabii ki borsa komisyonları üzerindedir. Bu komisyonları daha düşük tutmak amacıyla HT coin sahibi olmak büyük bir önem taşır.

Huobi Token (HT) Coin Editör Yorumu

Huobi token, 2018 yılı Nisan ayında 2,5 dolara yakın bir fiyatlama ile piyasalarda yerini almıştır. Hemen sonrasında bir yükseliş gözlenmiştir ve coin fiyatı 6 dolar sınırlarına kadar yaklaşmıştır. Sonrasında grafik incelenmeye devam edilir ise 1 doların da altına kadar düştüğü görülebilir.

Huobi Token yer yer 4 doların üzerine çıksa da 2020 yılı Mart ayına kadar 2 doların altını da görmüştür. Böyle dalgalı bir durum tabii ki sürekli alım ve satım yapanların işine yaramıştır. Ayrıca Huobi borsasının gelişmesi sayesinde bu coin yatırımcılarının gelir elde etmesi mümkündür. Ayrıca 2020 Yılı Ekim ve Kasım aylarına baktığımızda Bitcoin’in yükselişi ile bu coinin değerinin de tabanının 4 dolarda kaldığı görülebilir.

Huobi Token konusunda sizlerle paylaştığımı bu bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Huobi Token (HT) Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Huobi Token (HT) coin nedir ve Huobi Token (HT) nereden alınır başlıkları altında yaptığımız incelemeler hususunda ayr5ıca merak edilen ve sıkça sorulan soruları sizlerle buradan paylaşıyoruz.

HT coin arzı ne kadardır?

Toplam arz 500.000.000 HT coindir.

HT coin için ICO ne zaman yapılmıştır?

ICO 2018 yılı Şubat ayında tamamlanmıştır. ICO fiyatı olarak da 100 dolar için 55 HT coin satılmıştır.

Huobi Token türü nedir?

Token türü ERC 20’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here