IBC Group ETH 2.0 İçin 10 Milyon Dolar Yatırım Yapacak

0
242

Dubai’de bulunan IBC grubu Ethereum 2.0 için tam 10 milyon dolarlık bir yatırım yaptı. Bugün yaptığı açıklamada şirket tam 20.000 Ether yatırımı açıkladı.

ETH 2.0’a katılımı kolaylaştıran bir stake hizmeti için yatırım yapan şirket, ETH 2.0 için oldukça heyecanlı açıklamalar yaptı.

ETH 2.0’ın Proof Of Stake konseptinden heyecanlı olduğunu söyleyen şirket yetkilisi, 20.000ETH’i 2 sene boyunca kitlediklerini ve ETH2’e güvendiklerini söyledi.

“İkinci yinelemede tanıtılan daha yeşil ve daha verimli sürüm, ‘iş kanıtı’ modelinin gerektirdiği sürdürülemez yüksek enerji tüketimini ele alarak onu daha da çekici hale getiriyor.”

IBC Başkanı Khurram Shroff

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin ETH 2.0 için toplam 16384 katılımcının 524.288 ETH ortaya koyması gerektiğini söylemişti. Bu katılım istenilen seviyede olursa stake etme ödülü olarak %25 APR verilecek.

Stake Blockchain’in bir depozito modeli gibi görev görüyor. Destekledikleri teknolojiye para yatıran yatırımcılar, paralarının 2 sene boyunca o işlem ağında kullanılmasını kabul etmiş oluyor.

Shroff ”Blockchain tüm insanların etkileşimlerini ve işlemlerini bambaşka bir noktaya taşıyor” diye devam etti. ETH 2.0’ı tercih eden şirket, bu modelin büyüme ve yenilik açısından büyük bir adım olduğunu düşünüyor. Blockchain teknolojisi ve Proof Of Stake anlayışının, uzun yıllar içerisinde çok daha yaygın hale geleceğini söyledi.

Ethereum Kaç TL, Ethereum Kaç Dolar, Ethereum Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Ethereum Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Ethereum 2.0 ile ilgili bu güncel haberi hemen paylaşmak için aşağıdaki paylaşım butonlarını kullanın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here