Kava (KAVA) Coin Nedir? – Kava (KAVA) Nereden Alınır?

0
699

Kripto Dede, sizler için kripto paraları incelemeye ve önemli detayları buradan sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Bu yazımızın içeriğinde sizlere KAVA coin hakkında bilgiler vereceğiz. İnternette son zamanlarda yine aranma sayıları artış gösteren Kava (KAVA) coin nedir, Kava (KAVA) nereden alınır gibi soruların cevaplarını paylaşacağız.

KAVA/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için KAVA logosuna tıklayabilirsiniz.

KAVA/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda KAVA/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Kava (KAVA) Coin Nedir?

kava coin nedir

Kava, BTC, XRP ve BNB gibi büyük kripto varlıklar üzerinden işlemlerin yapıldığı çapraz ağ bağlantısı kurulan bir DeFi platformu olup, bu platform üzerinde kullanılan token de proje ile aynı isimde Kava olarak adlandırılmıştır.

Her ne kadar proje kapsamında Kava ön planda olsa da USDX stablecoin de kullanıma sunulan bir başka tokendir.

Kava (KAVA) Coin Nereden Alınır?

kava coin nereden alınır

Kava coini satın alabilmeniz için, rahat ve hızlı işlemler yapabileceğiniz Binance sitesine bu linke tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Kava (KAVA) Coin Nasıl Çalışır?

Kripto parasını sisteme dahil etmek isteyen kullanıcı kendi cüzdanı ile Kava’nın sistemini birbirine bağlar. Gönderilen kripto varlık karşılığı bir teminatlı borç pozisyonu (CDP) açılır. Bu sayede kullanıcı stablecoin varlığını kullanmak üzere sistemden çekebilir.

Eğer sistemdeki pozisyon belli bir seviyenin altına düşerse CDP açık artırma ile tasfiye edilir.

Sistem, PoS bazlı blok zincir üretimi için kullanılan açık kaynaklı Cosmos-SDK ile ortaya çıkarılmıştır.

Kava (KAVA) Coin Editör Yorumu

KAVA coin bir DeFi projesi olarak adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Bu sebeple de bu yıl içerisinde DeFi projelerine olan ilginin artması ile coin fiyatında artış gözlendi. Mayıs ayının sonunda başlayan artış sonraki iki ay içerisinde düzenli bir şekilde ilerlemiştir.

Temmuz ve ağustos ayında yaşanan ve grafikten de görülebilecek olan pikler, biraz hızlı düşüşe geçse de son yaşanan düşüşün ardından coin grafiği de bir düzene girmiştir. Özellikle işlem hacminin çok arttığı zamanlarda yaşanan bu pikler sizleri korkutmasın. İlerleyen zamanlarda daha düzenli bir grafik ile karşılaşmamız mümkündür.

KAVA coin için burada yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir, lütfen bu şekilde düşünmeyiniz. Sadece bilgi almak adına bu içerikleri değerlendiriniz.

Kava (KAVA) coin nedir, Kava (KAVA) nereden alınır hakkında detaylı bilgilerimizi paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Umarım içeriği beğenmişsinizdir. Eğer hala aklınızda sizi merakta bırakan sorular var ise aşağıdaki yorum bölümünden bize yazarsanız en kısa sürede cevaplayacağız.

KAVA Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

KAVA coin arzı ne kadardır?

KAVA coin için toplam arz miktarı 106.274.714 KAVA olarak belirlenmiştir. Dolaşımda ise 23 Eylül itibari ile 33.485.395 KAVA bulunmaktadır.

Kava coinin ICO’su ne zaman bitti ne kadar para toplandı?

Kava için yapılan ICO 24 Ekim 2019 tarihinde tamamlanmıştır. Bu ICO süresince 3 milyon dolarlık bir fon ortaya çıkmıştır.

KAVA token türü nedir?

Token türü BEP2’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here