Kripto Para Yatırımcıları ”Kripto Piyasaları” için Bahis Oynayabilecek

0
200

COTİ’nin kullanıma sunduğu yeni Kripto Volatilite Endeksi, kripto para yatırımcılarının değişken kripto para piyasalarından kar etmesini sağlayack.

Blockchain tabanlı girişim olan COTİ, kripto para piyasalarında aşağı – yukarı yönlü hareketler üzerinden elde edilen bir sistem geliştirdi. Kullanıcılar ”piyasa korku endeksini” esas alarak kripto para pazarında Tether ile işlem yapabilecek.

Cebelitarık merkezli olan COTİ, yüksek ve düşük votalite için farklı pozisyonlar sunacaklarını dile getirdi.

“Dalgalanmanın artmasını bekleyen kullanıcılar CVI pozisyonu açabilir. Doğruysa, endeks yükseldiğinde pozisyonlarını satarak kar elde edebilirler ”

”Tam tersi beklentisi olan yatırımcılar ise ters işlem yapabilir.”

CVI likidite sağlayıcıları tetheri en az 72 saat önce yatırarak işlem yapabilecek, açılan pozisyonun 6 saat boyunca açık olması gerecek.

İşlem yapan kullanıcılar hesaplarını Trustwaller, Metamask gibi cüzdanlara bağlayabilecek. COTİ yakın zamanda para yatırma tokenleri olarak Ether ve COTİ’i aktif etmeyi planlıyor.

CVI tarafından yapılan ana ağ lansmanıyla, kullanıcılar CVI Endesksinden hisse ya da pay alabilecek. Alınan paylar ve jetonlar, kullanıcıların platform ücreti kazanmasını ve oy hakkının olmasını sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here