Kripto Paralar İçin 2020’nin En Kritik Günleri: ABD Seçimleri

0
405

13774$ Seviyesinde olan Bitcoin ve diğer kripto paralar için 2020’nin en kritik günleri başladı. Uzmanlara göre ABD seçimlerinin netleşmesi 1 haftaya kadar uzayabilir. İki taraf içinde ortaya atılan iddialar, kripto paralar için hareketli bir hafta başlangıcı olduğunu gösteriyor.

Bitcoin ve kripto paralar için ABD seçimlerine yönelik tahminler ilk aşamada olumlu fakat bunun saatler sonra tersine dönebilecek bir tespit olduğunun herkes farkında.

Trump galibiyeti borsa ve onunla beraber Bitcoin’in büyümesi anlamına gelebileceği gibi Biden’in seçildiği takdirde verilecek geriye dönük destek ve teşvik paketleri, Dolar’ı düşürebilir. Bunun yine doğrudan BTC’nin artacağı anlamına geldiğini söyleyebiliriz.

Bitcoin İçin Boğaların Zamanı Olabilir Mi?

Seçimlerde kripto paralar ve Bitcoin için en önemli kritik, demokratların kazandığı takdirde açıklayacağı teşvik paketi olabilir. Bu durum ve covid19’un etkileri birleşerek, Bitcoin için bir boğa koşusunun başlamasına neden olabilir.

ABD merkez bankasından sığınmak isteyenler için Bitcoin şu oldukça güvenli bir liman. Son 4 ayı değerini koruyarak ya da arttırarak devam ettiren Bitcoin, birçok farklı seçim sonucu simülasyonunda kazanan olarak ortaya çıkıyor.

Önümüzdeki günlerin kaos içinde geçeceğini söylemek şimdiden mümkün. ABD seçimlerinde kripto paralarda yaşanacak gelişmeleri kriptodede.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Bu içeriği aşağıda yer alan butonlardan paylaşarak, ABD seçimleri ve BTC metriklerini takip etmek isteyenler için paylaşımda bulunabilirsiniz.

Bitcoin Kaç TL, Bitcoin Kaç Dolar, Bitcoin Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Bitcoin Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here