Kripto Piyasada Durgunluk Bitcoin’in Düşüşüyle Hareketleniyor!

0
212

Geçtiğimiz hafta boyunca birden fazla kez 18000$ altına düşme durumuna gelen Bitcoin, ciddi bir destek noktasıyla beraber 18000$ üzerinde durmayı başarmıştı. Gece itibariyle lider kripto para birimi 18000$ altına düştü. Kripto para birimi 17650$’a kadar düştü ve şu an 17900$ civarında işlem görüyor.

Analistler Bitcoin’in bu hareketlerinin olumsuz bir işaret olduğunu dile etiriyor. Üçlü dip için bir işaret oluşturan kripto para birimi, tekrar 13000$ seviyelerine kadar kademeli olarak gerileyebilir. Bitcoin için hızlı bir toparlanmanın olmadığı senaryolarda analistler kademeli düşüşün olacağını dile getiriyor.


Negatif ilerleyen kripto para birimi 19000$ noktalarına kadar gelip ATH noktasını görmesine rağmen yükselişini devam ettiremedi. Analistler kripto para birimi için 16000$ seviyesini en kilit nokta olarak görüyor. 16000$ seviyesinde ciddi bir destek oluşturan kripto para birimi ATH keyfine kaldığı yerden devam edebilir, bu desteğin kırılması halinde ise 13000$’a kadar bir gerileme yaşanabilir.

Bitcoin Kaç TL, Bitcoin Kaç Dolar, Bitcoin Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Bitcoin Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Bitcoin’le ilgili bu paylaşımı aşağıda yer alan butonlardan paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here