Litecoin Altcoinlerin Yükselişine Öncülük Edebilecek Mi?

0
236
  • Litecoin’in bu hafta çizdiği grafik, Ethereum ve Chainlink için yükseliş sembolü olabilir.
  • Ethereum 520 Dolar’a ulaşmak için önemli bir yükseliş gösteriyor fakat 495$ direnci hala sürüyor.
  • Chainlink ciddi bir tırmanış içerisinde ve 20$’ı geçti.

Son 48 saat içerisinde %23 artan Litecoin, altcoinlerin yükselişine öncülük edebilir. Analistler Bitcoin’i takip eden altcoin yükselişleri için Litecoin’in çıkışını işaret ediyor. Dünden itibaren yükselen Litecoin’i son 12 saatte ETH ve LINK”de takip etti. Analizler Altcoinler için bir ralli olabileceğini düşünüyor.

Altcoinler Litecoin’in Sinyalini Takip Edebilir

Litecoin geçtiğimiz Nisan ayında 2019’da %67 değer kazanmış ve 60 Dolar’dan 100 Dolar’a kadar çıkmıştı. Bu yükselişte onu takip eden birçok altcoin olmuştu. Şimdi yine ETH ve LINK Litecoin’in yükselişini takip edebilir.

Mayıs ayından itibaren yükseliş ivmesi kazanan Ethereum, oldukça görkemli fiyat hareketleriyle sahneye çıktı. 1450$’dan 288$’e kadar hızlıca yükselen para birimi, yatırımcılarına kazandırmayı başardı.

Ethereum Rallisi Başlayabilir Mi?

Ethereum Kasım ayında %32 değer kazandı. Buna rağmen 490$ noktasını kırmakta birden fazla kez başarısız oldu. Ethereum rallisinin başlaması için görülen en büyük problem, bu duvarın aşılması olarak görülüyor. Bu direncin kırılması halinde Ethereum 520$’a kadar hızlı bir yükseliş gösterebilir.

Chainlink ise paralel kanal direncini kırdığı takdirde 20$ ve üstü için harekete geçebilir. Chainlink için görülen tek sorun, Oracle jetonuyla ilgili yaşanan sorunlar olarak görülüyor.

Litecoin bir boğa koşusuna öncülük için hazırlanırken, diğer altcoinlerin yükselişe artık başlaması gerekiyor. Aksi takdirde analistlere göre artan Bitcoin’i takip etmeyen altcoinler için büyük bir kara gün yaşanabilir.

Litecoin Kaç TL, Litecoin Kaç Dolar, Litecoin Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Litecoin Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Ethereum Direnç Noktalarıyla ile ilgili bu güncel haberi hemen paylaşmak için aşağıdaki paylaşım butonlarını kullanın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here