LTO Network (LTO) Coin Nedir? – LTO Network (LTO) Nereden Alınır?

0
372

Kripto Dede sitesi coinler konusunda en güncel ve doğru bilgileri sizlerle paylaşmaktadır. Bu içeriğimizde LTO coin ile ilgili merak edilenleri paylaşacağız. Bu paylaşımda LTO Network (LTO) coin nedir, LTO Network (LTO) nereden alınır gibi konu başlıkları altında aradığınız bilgileri bulabilirsiniz.

LTO/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için aşağıdaki LTO yazısına tıklayabilirsiniz.


LTO/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda LTO/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

LTO Network (LTO) Coin Nedir?

LTO Network (LTO) Coin Nedir

Herkese açık bir sistem ama açık kaynak kodlara sahip olmayan bir yapı üzerinden, yasal konuların dijital ortamda kaydının tutulmasını amaçlayan bir yapı hedefiyle kurulmuş bir projedir LTO Network. Zaten ismi bir kısaltmadan gelmektedir, bu da “LegalThings One” olarak açıklanabilir.

Sistem LTO coini kullanıyor. Ancak burada diğer blok zincirlerinden farklı bir durum var. İki farklı coin sistemi yer alıyor. Bunlardan bir tanesi temel ağda kullanılan LTO tokenleri iken, diğeri ERC20 protokolü ile kullanılan borsalara özgü kripto para birimi olan LTO tokenleridir. Bunlar arasında belirli komisyonlar ödenerek dönüşüm işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

Sistem hakkında daha fazla bilgiyi buradan ulaşacağınız resmi siteden de alabilirsiniz.

LTO Network (LTO) Coin Nereden Alınır?

LTO Network (LTO) Coin Nereden Alınır

LTO coini Binance üzerinden satın alabilmek için bu linke tıklayınız. Çok hızlı bir kayıt işleminin ardından hesabınızı kullanmaya başlayacaksınız.

LTO Network (LTO) Coin Nasıl Çalışır?

LTO Network, Least Proof of Work protokolünü kullanıyor. Protokolde, iş kanıtının minimum seviyede tutulması ve herkesin blok zinciri oluşumuna katılabilmesi sağlanıyor. Böylece herkes sistemde ödül almaya hak kazanabiliyor. Bu yapısı ile de diğer coinlerden ayrılmaktadır.

Blok zinciri ile önemli verilerin değiştirilemez tarih damgaları ile korunması mümkün hale geliyor. Özel kimlik uygulamaları ile verilerin belirli standartlarda onaylanması sağlanıyor. Veri aktarımının hızlı ve güvenilir bir ortamda gerçekleştirilmesi sağlanıyor. Özellikle işletmeler için veri güvenliğinin ve hızın önemi düşünüldüğünde, bu hibrit tasarımlı blok zincirin ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşılacaktır.

LTO Network (LTO) Coin Editör Yorumu

LTO Network ilk olarak duyulduğunda birçok kişi takibe almıştı. ICO ile birlikte de değerinin artması düşünülen coin, borsalarda işlem görmesi ile birlikte ciddi bir değer kazandı. Neredeyse 5 katı gibi bir kazanç sağladı o zamanlarda. Ancak sonrasında düşüş yaşadı. Bu şekilde 2020 yılına kadar gelebildi.

Sayfanın üstünde yer alan grafik incelendiğinde, LTO coinin fiyatının çok da stabil olmadığı görülecektir. Bunun en büyük sebeplerinden birisi projenin kaynak kodlarının herkesin incelemesine açık olmamasıdır. Çünkü sisteme olan güvenin bir yerde sekteye uğramasına sebep oluyor bu durum. Ancak yine de bu durum da değişebilir. Özellikle 2020 yılı Haziran ve Temmuz aylarındaki artışlar incelendiğinde, projedeki beklentinin ciddi seviyelerde tutulduğu da görülebilir.

Yazıda yer alan bilgileri yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Her zaman yatırım yapmadan önce gerekli araştırmayı yaptığınızdan ve kendi kararınızı verdiğinizden emin olunuz.

LTO Network (LTO) coin nedir ve LTO Network (LTO) nereden alınır başlıklı içeriğimizde merak ettiğiniz başka noktalar var ise yorumlardan bize iletebilirsiniz.

LTO Coin Hakkında Merak Edilenler

LTO token türü nedir?

Yazı içerisinde de bahsettiğimiz üzere LTO’nun dijital para birimi olarak borsalarda kullanılan versiyonunda token türü ERC20’dir.

LTO Network ICO ne zaman yapılmıştır?

ICO 16 Ocak 2019 tarihinde yapılmıştır. ICO boyunca elde edilen gelir 4 milyon dolar seviyesindedir. Projenin açık kaynak olmaması bu aşamadaki yatırımın da düşük kalmasına sebep olmuştur.

LTO coin toplam arzı ne kadardır?

Coin için toplam arzın 403.393.989 LTO olacağı bilinmektedir. Dolaşımda olan miktar ise 2020 yılı ortalarında 220 milyon seviyesini geçmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here