Madenciler Bitcoin Piyasasına Baskı Yapıyor! – Son Dakika Haberi –

0
223

Hızla yükselen Bitcoin’e madencilerin baskısı damga vurdu. Günün erken saatlerinden itibaren 16000$ seviyesini zorlayan BTC, grafiklerde kırmızı renkle işlem görüyor.

En güçlü kripto para birimi BTC, madencilerin arttırdığı işlem hacimleri ve satışlarıyla 15.299$’a kadar geriledi. 16 Bin Dolar seviyelerini geçmeye çalışan kripto para birimi, madencilerin baskısına karşı direnmeye devam ediyor.

Madencilerin Kazançları 2020 Rekorları Kırıyor

CryptoQuant tarafından yapılan madenci konum endeksi araştırmalarına göre madencilerin kazancı 4,69 noktasıyla en yüksek seviyelere çıktı. 2020’de daha önce 3.39 noktasıyla zirveyi gören bu rakam, 4,69 ile yılın en yüksek seviyesinde. Daha önce bu rakam en fazla 7.13’e, 25 Haziran 2019’da çıkmıştı.

Blockchain.com üzerinden alınan veriler incelendiğinde Bitcoin Madencilerinin kazançlarının en yüksek noktasına çıktığı gözüküyor. Madencilerin BTC üzerinde yaptığı baskının sonuçlanması durumunda BTC 14000$ psikolojik sınırına kadar gerileyebilir.

Bitcoin Kaç TL, Bitcoin Kaç Dolar, Bitcoin Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Bitcoin Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Bitcoin Madenci baskısıyla ile ilgili güncel haberleri aşağıda yer alan butonlarla paylaşabilirsiniz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here