Measurable Data Token (MDT) Coin Nedir? – Measurable Data Token (MDT) Nereden Alınır?

0
716

Blockchain dünyasında yerini alan ve gelişmeye devam eden coinlerle ilgili bilgiler de paylaştığımız içeriklerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Coin incelemelerinin bu bölümünde, MDT coin nedir ve nereden alınır konulu bu içerik ile merak edilen bütün noktalarla ilgili sizleri bilgilendireceğiz. İçeriğin sonunda yer alan bölümden bizlere her türlü soru, yorum ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

MDT/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için MDT logosuna tıklayabilirsiniz.


MDT/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda MDT/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Measurable Data Token (MDT) Coin Nedir?

Measurable Data Token (MDT) Coin Nedir?

Gelişen dijital dünyada verinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda blockchain ekosisteminde de veri konusunda ciddi çalışmalar yapılıyor ve bunlardan birisi de MDT coin üzerinden devam ediyor. Measurable Data Token adı verilen proje ile güvenli bir veri alışverişi yapılması için özel bir platform oluşturuluyor.

Veriler gizli olarak paylaşılıyor ve her veri akışından elde edilen bir gelir var. Bu gelir de MDT token üzerinden ödeniyor.

MDT coin ile ilgili daha fazla bilgi almak için resmi sitesine buradan giriş yapabilirsiniz.

Measurable Data Token (MDT) Coin Nereden Alınır?

Measurable Data Token (MDT) Coin Nereden Alınır?

MDT coini Binance’e buradan kayıt olarak satın almanız mümkündür.

Measurable Data Token (MDT) Coin Nasıl Çalışır?

Measurable Data Token projesi, Ethereum üzerinden çalışan bir yapıya sahiptir. MDT, veri işlemlerine dair bilgilerin ve ödüllerin aktarımından sorumludur. Merkeziyetsiz uygulama olarak karşımıza çıkan MDT projesi Ölçümlenebilir Yapay Zekâ olarak adlandırılan temel yapı taşı olan sistem ile bütün işlemleri yapmaktadır.

Birçok farklı yerde girişim konusunda ödüller alan bu proje, gizliliğe ve güvenliğe çok önem verir. En az iş ile en çok verimin alınmasını sağlar. Öyle ki cep telefonu üzerinden küçük bir işlem ile gerekli veri işlerinin kontrolü sağlanabilir.

Measurable Data Token (MDT) Coin Editör Yorumu

MDT coin 2018 yılı başlarında çok yüksek seviyelerden işlem görmeye başlamıştı. Bu durum çok sürmedi ve hızla düşüş yaşadı. Bu düşüş 2018 yılının Temmuz ayına kadar devam etti. Burada 2019 yılı başlarına kadar bu şekilde ilerleyen coin fiyatı, buradan sonra küçük bir zıplama yapsa da yine düşük seviyelerde kalmaya devam etti.

Aslında sistemde bulunan coinler incelendiğinde ve yatırım yapılan projelere bakıldığında çok fazla sirkülasyonun yaşanmadığı bu coinle ilgili olarak ekstra bir artış beklentisi de oluşmadı. Bu durum 2019’un ilk yarısında çok hissedilse de ikinci yarısında ve sonrasında günlük işlem hacimlerine direkt olarak yansıdı. İşlem hacmi milyon dolarlar ile ifade edilen coin kimi zaman yüzde 100 kadar kazandırsa da kimi zaman da ani düşüşler yaşatabiliyor. Biraz stabil olmaması da tamamen yatırımcıların farklı alanları tercih etmesine de bağlanabilir.

Sayfada yer alan içerikler sadece sizlere coin hakkında bilgiler vermek amacıyla yazılmıştır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Measurable Data Token (MDT) coin nedir, Measurable Data Token (MDT) nereden alınır alt başlıkları ile incelediğimiz coine ait soru cevap bölümü aşağıdaki gibidir.

MDT Coin Sıkça Sorulan Sorular

MDT coin maksimum arzı ne kadar olacaktır?

Toplam olarak 1 milyar MDT coin arzı olacaktır.

MDT tokeninin türü nedir?

Token türü ERC20’dir.

MDT coin için ICO ne zaman yapılmıştır?

ICO 1 Aralık 2017’de başlamış olup, 31 Aralık 2017’de tamamlanmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here