Milyardar Hedge Fund Yatırımcısı Bitcoin Sahibi Olduğunu Açıkladı

0
248

Milyarder Hedge Fund Yatırımıcısı Druckenmiller, CNBC’e verdiği röportajta Bitcoin sahibi olduğunu açıkladı.

  • Druckenmiller, CNBC gününe Pazartesi günü verdiği röportajda BTC sahibi olduğunu söyledi. Bitcoin’i değerli ve yüksek profilli bir yatırım aracı olarak gördüğünü dile getirdi.
  • Druckenmiller BTC’e oranla çok daha fazla altına sahip olduğunu fakat BTC’nin performansından da oldukça mutlu olduğunu söyledi.
  • Druckenmiller Bitcoin’in geleceğinin oldukça açık olduğunu sadece bahis aracı olmaktan çıkması gerektiğini dile getirdi.

Druckenmiller Bitcoin’in yatırımını kısa vadeli değil Dolar’ın 3-4 yıl içerisinde düşme ihtimalini düşünerek yaptığını dile getirdi. Bitcoin’in Y kuşağı, batı ülkeleri ve doğuyu ortada birleştiren bir varlık biçimi olduğunu söyleyen iş insanı, gelecek yıllar içerisinde farklı kripto paralara yatırım yapabileceğini dile getirdi.

Bitcoin Anlık Durumu Nasıl?

Bitcoin aşının duyurulmasıyla 9 Kasım itibariyle 15000$ sınırına kadar geldi fakat psikolojik sınırını korumayı başardı. Şu an güncel değeri 15364$ olan para birimi, aşının duyurulması ve altının da düşmesiyle bir süre bu rakamlarda sabit kalabilir. İstikrarlı bir 16000$ çıkışı, Bitcoin için tahmin edilen 2020 rakamlarının gerçekleşmesine neden olabilir.

Bitcoin Kaç TL, Bitcoin Kaç Dolar, Bitcoin Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Bitcoin Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Bitcoin ile ilgili bu güncel haberi hemen paylaşmak için aşağıdaki paylaşım butonlarını kullanın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here