Milyarder Jeffrey Gundlach Bitcoin İçin ”Yalan” Dedi!

0
231

Doubleline Capital LP CEO”su Jeffrey Gundlach, Bitcoin’in için iyi bir enflasyon önleyicisi dedi. Gundlach Altın ve Bitcoin gibi madenlerin yatırımcıları enflasyona karşı koruyabileceğini bunun önemli olduğunu dile getirdi.

Gundlach iki varlığında reel piyasalardan uzaklaşırken bir güven noktası olduğunu bu yüzden bir arada değerlendirilmesinin normal olduğunu söyledi.
Ünlü Milyarder Bitcoin için eskiden söylediği sözlerin bazılarını tekrar etti. Daha önce birçok kişiden tepki alan Jeffrey Gundlach, yeni açıklamalarıyla tepkileri üzerine çekmeye devam edecek gibi görünüyor.

Bitcoin 15000$’a Çıkar Ama Yalan!

Jeffrey Bitcoin ile yakından ilgilenmesine rağmen sert yorumlarına devam ediyor. Kısa vadeli yorumları ise uzun vadeli yorumlarına oranla daha iyimser.

BeN BİTCOİN’İN yakın vadede daha da yükseleceğini düşünüyorum. Sanırım 2020’de 15.000 $ ‘a kadar çıkabilir. “

Jeffrey Gundlach

Jeffrey Bitcoin’in geleceğiyle ilgili çok yüksek rakamlar tahmin eden kişilerin sadece dikkatleri üzerine çekmeye çalıştığını, ortada hiçbir veri olmadan konuştuklarını dile getirdi.


Bitcoin Kaç TL, Bitcoin Kaç Dolar, Bitcoin Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Bitcoin Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Bitcoin ile ilgili bu güncel haberleri aşağıda yer alan butonlarla paylaşabilirsiniz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here