Milyarlarca XRP Yanacak Mı? Kriptodede Özel Haberi!

0
239

Ripple’ın Baş Teknoloji Sorumlusu ve XRP Ledger mimarı David Schwartz, XRP topluluğuna milyarlarca XRP için önemli bir haber verdi.

Geçtiğimiz günlerde Twitter ullanıcısı Schwartz, XRP Ledger’in düğümlerinin 50 milyardan fazlasını yakıp yakamayacağını sordu. Ripple CTO’su ise soruya tweet ile cevap vererek ”evet” dedi.

Ripple CTO’su ”Ripple bunu kesinlikle durduramaz. Bu tür durumlarda yapacak bir şey yoktur” dedi. Halka açık blok zincirleri demokratiktir. Çoğunluk bir kural değişikliği istiyorsa, azınlığın bunları durdurmak için yapabileceği hiçbir şey yoktur.

Bu tweet sonra XRP %4 değer kaybetti. Ripple şirketinin XRP piyasasında aktif olarak rol alması, satın almaya devam etmesi akıllara bazı soruları getiriyor.

Topluluk Ripple’nin token fiyatlarını etkilemek için XRP satmadığını, elinde topladığını iddia ediyor. Bazı kaynakların iddiasına göre Ripple, XRP’nin dolaşımda olan miktarının yarısına yakın bir miktarına sahip. Bu rakam inanılmaz fazla ve manipulasyonla ilgili ciddi soru işaretlerinin oluşmasına neden oluyor.

Bu arada, XRP dışında Schwartz, Ethereum ve Bitcoin konusundaki yaklaşımını da açıkladı. CTO’ya göre , Ethereum “inanılmaz derecede güçlü bir geliştirici topluluğuna ve en iyi DeFi ekosistemine” sahip. Öte yandan, Bitcoin’in teknolojisinin eskimekten kaçınmak için iyileştirilmesi gerektiğini söyledi.

XRP Kaç TL, XRP Kaç Dolar, XRP Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için XRP Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Bitcoin’le ilgili bu paylaşımı aşağıda yer alan butonlardan paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here