New BitShares (NBS) Coin Nedir? – New BitShares (NBS) Nereden Alınır?

0
6692

Kripto Dede sitesinde coinlerle ilgili bilgileri paylaştığımız serimiz yeni bir coin ile devam ediyor. Bu yazımızda sizlerle daha önce var olan BitShares coininin forklanması ile ortaya çıkan başka bir coinden bahsedeceğiz. Birçok kişinin de aklında olan NBS coin nedir ve nereden alınır konularına değineceğiz.

NBS/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için aşağıdaki NBS yazısına tıklayabilirsiniz.


NBS/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda NBS/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

New BitShares (NBS) Coin Nedir?

New BitShares (NBS) Coin Nedir

BitShares, 2013 yılında hayatına başlamış bir coin sistemi ve yıllardır da borsalarda işlem görmeye devam ediyor. Sistemin uzun bir sürenin ardından bir hard fork geçireceği ve sonucunda yeni bir coin oluşacağı haberleri duyulmaya başlandı. Burada oluşacak olan coinin adı ise New BitShares coindir. Kısaltma olarak da NBS’yi kullanacak.

BTS’nin en son güncellemelerinde bazı noktalarda farklı düşüncelere sahip kişiler, yaşanan değişikliklerin ortak bir karar olmadığını önce sürüyordu. Bu sebeple de yeni bir coin olan NBS’nin yolu açılmış oldu.

New BitShares (NBS) Coin Nereden Alınır?

New BitShares (NBS) Coin Nereden Alınır

NBS coin satın almak için Binance’e buradan kaydolabilirsiniz.

New BitShares (NBS) Coin Nasıl Çalışır?

Kullanıcıları için farklı alım ve satım olanakları sunan BitShares sistemi, finansal olarak birçok konuda çözüm olmayı amaçlıyordu. Bunu da yıllar içerisinde başarı ile gerçekleştiren coinin, fork sonucunda ortaya çıkacak New BitShares versiyonu da aynı şeyleri yapacak.

Herhangi bir gösteri için online bilet alınmasından, online oyunlar için oyun içi satışların yapılmasına kadar birçok alanda kullanılabilen NBS coin, standart bir blok zinciri sistemini kullanıyor. Burada yer alan bütün tokenlerin birbiri ile takas edilmesi mümkündür.

New BitShares (NBS) Coin Editör Yorumu

Aslında NBS çok yeni bir coin olarak pek kötü bir grafik çizmiyor. Yukarıda yer alan fiyat grafiği dikkatli incelendiğinde görülecek ki ilk başladığında borsalarda 0,01 dolar seviyesinde işlem gören bu coin bir süre sonra 0,007 dolar seviyelerine kadar düştü. Ancak bu düşüş bir süre sonra yerini tekrardan artışlara bıraktı.

Eylül 2020 sonunda ilk zamanlardaki fiyatlarına çıkmayı başardı. 2020 sonunda ve 2021 başlarında bu coinin değerinin artacağı bekleniyor. Yatırımcılarının desteği ile de borsalardaki işlem sayılarının artabileceği de bilinen bir gerçek. BTS’nin fiyatları yakalanır mı bilinmez ama yine de o seviyeleri zorlayacağı düşünülebilir.

Burada yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen yatırım yapmadan önce ciddi bir araştırma süreci izlediğinizden emin olunuz.

New BitShares (NBS) coin nedir ve New BitShares (NBS) nereden alınır konularındaki bu yazımız ile ilgili bildirmek istediğiniz yorumlarınız olursa aşağıda yer alan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

NBS COIN Hakkında Merak Edilenler

NBS coin ICO yapıldı mı?

NBS için herhangi bir ICO yapılmamıştır. Hard fork ile ortaya çıkmıştır.

NBS coinin toplam arz miktarı nedir?

Toplam coin arzı 3 milyar 600 milyon NBS olacaktır.

NBS forku nereden etkilenmiştir?

NBS’nin ortaya çıkmasındaki büyük etki, BTS’nin Çinli büyük yatırımcılarınındır. DPoS protokolü ile işleyen sistemde ellerindeki yatırımları da kullanarak NBS’nin hayata geçmesini desteklemişlerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here