Ocean Protocol (OCEAN) Coin Nedir? – Ocean Protocol (OCEAN) Nereden Alınır?

0
506

Kripto para birimleri arasında, 2019 yılından bugüne kadar yerini almış olan ve başarılı sonuçlar elde eden bir coin olan OCEAN’ı bu yazımızda inceliyor olacağız. Kripto Dede sizler için en iyi ve güncel bilgileri derlemeye devam ediyor. Ocean Protocol (OCEAN) Coin nedir ve Ocean Protocol (OCEAN) nereden alınır hakkındaki bu içerikte aradığınız bütün bilgileri bulabileceksiniz.

OCEAN/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için Ocean logosuna tıklayabilirsiniz.


Ocean/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda OCEAN/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Ocean Protocol (OCEAN) Coin Nedir?

ocean protocol nedir

2017 yılında duyurusu yapılan Ocean Protocol, 2019’un ilk çeyreğinde blokzincir ağını aktif olarak hizmete aldı. Bu ağ kapsamında OCEAN coin kullanılıyor. Veri ve yapay zeka hususunda sunulan hizmetlerin karşılığında bu token kullanılıyor.

Token türü ERC-20’dir.

Sözleşme adresi “0x7AFeBBB46fDb47ed17b22ed075Cde2447694fB9e” olarak belirlenmiştir.

Ocean Protocol (OCEAN) Coin Nasıl Çalışır?

Ocean Protocol, yeni nesil web için uygulamalar üretmenize olanak sağlayan bir sistemdir. Bu sistem dahilinde asıl amaç veri ve yapay zekanın daha verimli olarak kullanılmasıdır.

Ocean tarafından sunulan araçlar ile merkeziyetsiz bir ticaret ortamı oluşturmak mümkündür. Verilerin ve kişisel dataların korunması için erişim üzerine kontrol mekanizması kurulabilir.

Veri üzerine alım satım yapılabilmesi ve bu verilerin korunması Ocean Protocol kapsamında mümkündür. Yapay zeka modellemeleri ile veri bilimi konusunda da çözümler sunulmaktadır.

Ocean Protocol (OCEAN) Coin Editör Yorumu

OCEAN coin için Ekim 2019’da başlayan değer artışı, Ocean Protocol’ün v1 Pacific duyusunun yapılması ile birlikte Kasım ayında da devam etti. Mart ayında işletmeler için pazaryeri beta sürecine girdi ve bu kapsamda beklentiler de artmaya başladı.

Veri konusunda attıkları adımların da başarıya ulaşmasıyla birlikte yatırımcılar tarafında, yol haritalarında bulunan diğer hedeflerinin de başarıya ulaşacağı düşüncesi hakim oldu. Bu da fiyatlara yansıdı ve beklentilerin çok da üstünde bir artış yaşandı. 

Bu durumun bir düzene gireceği ve artışın daha sakin ama kararlı bir şekilde devam edeceği düşünülüyor.

Lütfen buradaki yorumları yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmeyiniz. Yatırımlarınızı iyi araştırma yaparak belirleyiniz.

Ocean Protocol (OCEAN) Coin Nereden Alınır?

ocean protocol coin nereden alınır

Ocean coin satın almak için Binance sitesini kullanabilirsiniz. Hızlıca kayıt olabileceğiniz ve hem borsasında işlem yapacağınız hem de aradığınız OCEAN coini satın alabileceğiniz Binance’e giriş yapmak için bu linki kullanabilirsiniz.

Ocean Protocol (OCEAN) Coin nedir ve Ocean Protocol (OCEAN) nereden alınır konulu bu içerikle ilgili olarak aklınıza takılan sorular var ise yorumlar bölümünden bize iletebilirsiniz.

Ocean Protocol OCEAN Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

OCEAN coin için maksimum arz ne kadar olacaktır?

1.410.000.000 OCEAN coin olacaktır.

OCEAN hangi firmaya aittir?

Ocean Protocol, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak “Ocean Protocol Foundation” adıyla Singapur’da yerleşik konumdadır.

Ocean Shipyard nedir?

Ocean Protocol tarafından oluşturulan bir destekleme programıdır. Ocean ekosisteminde geliştirilen ve sistemi daha iyi seviyelere taşıyabilecek girişimlere destek olmayı amaçlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here