OMG Network (OMG) Coin Nedir? – OMG Network (OMG) Nereden Alınır?

0
572

Coin inceleme serisi bugün OMG coin ile devam ediyor. Bu yazı dahilinde OMG Network (OMG) coin nedir ve nereden alınır sorularının cevaplarını sizlerle paylaşacağız. Ayrıca bu coin ile ilgili merak edilen başka noktalarda sorularınız var ise onları bize yorum bölümünden iletebilirsiniz.

OMG/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için aşağıdaki OMG logosuna tıklayabilirsiniz.

OMG/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda OMG/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

OMG Network (OMG) Coin Nedir?

omg coin nedir

İlk olarak OmiseGO ismi ile piyasaya çıkan proje sonrasında OMG Network ismini almış ve bu şekilde devam etmiştir. OMG Network, Ethereum üzerinden işlemler yapılmasına olanak sağlayan bir ölçekleme platformudur. Sistem dahilinde sunulan hizmetler ile ödeme ve varlık kontrolleri hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabilir.

Sistem OMG ismi ile kendine ait bir coini kullanır. Bu coin ile sisteme dahil olan uygulamalar üzerinden kullanıcılara özel ödül sistemleri sunmak mümkündür. Ayrıca yine yapısı gereği yeni kullanıcıları blok zinciri sistemlerine çekmek için herkese açık bir bankacılık sistemi sunar.

Daha fazla bilgiye OMG’nin resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

OMG Network (OMG) Coin Nereden Alınır?

omg coin nereden alınır

OMG kripto para biriminden satın almak istiyorsanız Binance kullanabilirsiniz. Kaydolmak için lütfen tıklayınız.

OMG Network (OMG) Coin Nasıl Çalışır?

Sistem ERC20 tokenleri ve ETH transferlerini çok hızlı bir şekilde işlemek üzere planlanmıştır. Sunduğu bu hızın yanında bir de oldukça düşük bir işlem maliyetine sahiptir. Normalde Ethereum ağında gerekli olan miktarın çok daha azına işlem gerçekleştirmek mümkündür.

Sistem Ethereum tabanlı olduğu için güvenlik anlamında da üst düzey koruma sağlar. Merkezi olmayan uygulama takibi ve akıllı sözleşmelerin uygulanması hususunda güvenlik ağı devrededir. Açık kaynak yapısı ile de sistem üzerinde dApp olarak isimlendirilen merkeziyetsiz uygulamaların herkes tarafından çalıştırılması mümkündür.

OMG Network (OMG) Coin Editör Yorumu

Temmuz 2017’de 1 doların altında fiyatlanan OMG coin, Eylül 2017’de 12 dolar seviyesini geçmiştir. Daha sonra tekrardan fiyatı azalan OMG coin, bir süre sonra tekrardan yükselişe geçmiş ve 24 dolara kadar ulaşmıştır.

Coin bir süre boyunca yüksek seviyelerde fiyatlanmış olsa da 2018 yılının sonuna kadar yavaş yavaş düşmeye devam etmiştir. Sonuç olarak da fiyat 1,5 doların da altına düşmüştür. 20419 yılında da bu düşüş daha az bir şekilde olsa da gerçekleşmiştir. 2019 yılı Eylül ayından sonra fiyat 1 doların da altına gerilemiştir. Bu durum 2020 yılı boyunca da devam etmiş ve en son Mayıs 2020’de tekrardan yükselmeye başlamıştır.

2020 yılının Ağustos ayında ise 2 doların üzerine çıkan OMG coin fiyatı 3 dolar ile 6 dolar arasında değişen fiyatlar ile yılı devam ettirmektedir. 2021 yılında da bu seviyelerde kalmaya devam edecek gibi görünüyor.

Bu sayfada yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

OMG Network (OMG) Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

OMG Network (OMG) coin nedir ve OMG Network (OMG) nereden alınır bölümlerinde yer almayan bazı önemli ve sıkça sorulan soruları aşağıda sizlerle paylaştık. Eğer yine de sorularınız var ise bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

OMG coin arzı ne kadardır?

Toplam coin arzı Kasım 2020 itibari ile 140.245.398 OMG’dir.

OMG coin için ICO ne zaman yapılmıştır?

ICO 2017 yılında yapılmıştır. O zamanki adıyla OmiseGo olarak gerçekleşmiştir.

OMG coinin ICO fiyatı nedir?

ICO’da 1000 OMG coin için 1 ETH fiyat belirlenmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here