Ontology (ONT) Coin Nedir? – Ontology (ONT) Nereden Alınır?

0
476

Blok zinciri dünyasında adından söz ettirmeyi başaran birçok coin bulunuyor. Her gün bunları sizinle paylaşmaya devam ediyoruz ve bugün de aralarından Ontology üzerinde duracağız. İçerikte Ontology (ONT) coin nedir, Ontology (ONT) nereden alınır başlıkları ile incelemelerimizi görebilirsiniz.

ONT/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için aşağıdaki Ontology Coin yazısına tıklayabilirsiniz.


ONT/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda ONT/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Ontology (ONT) Coin Nedir?

Ontology (ONT) Coin Nedir

Ontology, NEO ekosisteminin bir kısmı olarak nitelendirilebilecek bir blok zinciri projesidir. Bu proje kapsamında daha çok işletmeler odaklı bir yaklaşım yer alıyor. Blok zinciri odaklı uygulamaların şirketlere özgü entegrasyonlarını kolaylaştırmaktadır.

Merkeziyetsiz bir kimlik protokolüne sahip olan sistem, kullanıcıları için global ölçekli bir onay sistemi sunmaktadır. Sistemler arası token alışverişini daha da kolaylaştırmak için DDXF isimli protokolü kullanır.

Daha fazla bilgiyi resmi sitesinden de alabilirsiniz.

Ontology (ONT) Coin Nereden Alınır?

Ontology (ONT) Coin Nereden Alınır

ONT coin’i Binance üzerinden elde etmeniz mümkündür. Satın alma işlemi yapabilmek ve Binance’e kayıt olmak için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Ontology (ONT) Coin Nasıl Çalışır?

Sistem birçok alanda kolaylıklar sağlamak üzerine planlanmıştır. Üstte de bahsi geçen ONT ID olarak adlandırılan özel kimlik onay sistemi ile ileri seviye güvenlik sağlanır. DDXF ile merkeziyetsiz ama token anlamında sistem üzerinden takip edilebilir bir veri işleme potansiyeli vardır.

ONT olarak isimlendirilen uygulaması ile verilerin saklanması için bir cüzdan kullanılır. SAGA isimli merkezi uygulaması ile de merkezi olmayan bir veri pazar yerine sahiptir.

Ontology ekosistemi, otomotiv sektörü, veri pazar yerleri ve diğer benzeri Dijital Finans uygulamalarına ev sahipliği yapar.

Ontology (ONT) Coin Editör Yorumu

Ontology coinleri sistem üzerinden dağıtılmaya başladıktan sonra bir süre içinde borsalarda işlemler yapılmaya başlandı. Airdrop ile coinleri elde eden kişiler borsaların da açılması ile elindeki coinleri satmaya başladı. 2018 Haziran ve Temmuz aylarına denk gelen bu zamanlarda 1,5 dolar seviyelerinden 8 dolar seviyelerine kadar çıkan bir fiyat grafiği çizmiştir.

Sayfanın en üstünde yer alan grafik dikkatli incelendiğinde bir süre düşüş yaşandığını ve sonrasında daha stabil bir görüntü çizildiğini görebilirsiniz. Bunun sebebi ise coine olan ilginin azalması olarak yorumlanabilir. Beklentinin karşılanmadığı düşünülse de son yılların en önemli kripto paraları arasında kendine ciddi bir yer edindiği göz ardı edilmemelidir. Bu durum da ONT coinin geleceğinin gerçekten parlak olduğunu daha iyi anlamanızı sağlayabilir.

Yazıda yer alan bilgiler tamamen merak edilen noktaların sizler için daha net olması amacıyla paylaşılmıştır. Burada yatırım tavsiyesi amacı bulunmamaktadır.

Merak ettiğiniz noktalar Ontology (ONT) coin nedir ve Ontology (ONT) nereden alınır başlıkları ile netleşmedi ise, lütfen bize bildiriniz. En kısa sürede sizlere cevapları ileteceğimizi bilmenizi isteriz.

Ontology Coin (ONT) Hakkında Merak Edilenler

ONT Coin için arz miktarı nedir?

Toplam coin arz miktarı 1 milyar ONT olarak planlanmıştır. Sistemde Eylül 2020 itibariyle dolaşan coin miktarı ise 750 milyon ONT civarındadır.

Ontology ICO’su ne zaman yapılmıştır.

Ontology için herhangi bir ICO düzenlenmemiş olup, bununla ilgili yapılan tek çalışma airdrop ile NEO coin sahibi olan kişilere belirli miktarlarda ONT coin dağıtılmasıdır.

Ontology mainnet ne zaman başlamıştır?

Mainnet 30 Haziran 2018 tarihinde açılmıştır. Ontology’nin ikinci katmanı ve diğer uygulamaları 30 Mayıs 2020 ve sonrasında yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here