Orion Protocol (ORN) Coin Nedir? – Orion Protocol (ORN) Nereden Alınır?

0
852

Kirpto Dede ekibi olarak sizlere yeni piyasalara girmiş olan coinlerden de bahsediyoruz. Bugünkü yazımızda bu coinlerden birisi olan ORN’den bahsedeceğiz. Yazı içerisinde Orion Protocol (ORN) coin nedir, Orion Protocol (ORN) nereden alınır gibi alt başlıklarda konu hakkındaki paylaşımlarımızı bulabilirsiniz.

ORN/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için ORN logosuna tıklayabilirsiniz.


ORN/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda ORN/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Orion Protocol (ORN) Coin Nedir?

orin protocol orn coin nedir

Orion protocol kendi sitelerinde de bahsettikleri şekli ile tek bir protokol ve token üzerinden 13 farklı gelir kaynağı yaratılmasını amaçlayan bir girişimdir. Bu girişim, Orion Terminal çözümü ile likidite sağlanması yönündeki bütün engellerin kaldırılacağı ve tek bir platform üzerinden birçok farklı blok zinciri için işlem yapılacağı belirtiliyor.

Protokolün tamamında etkili olan ORN token, hem platform içi konularda yetkili bir token olarak kullanılacak hem de yapılacak işlemlerde para birimi işlevi görecek.

Daha fazla bilgi için resmi sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Orion Protocol (ORN) Coin Nereden Alınır?

orion protocol orn coin nereden alınır

ORN coini Binance üzerinden satın alabilirsiniz. Binance’e kaydolmak için bu linke tıklayınız.

Orion Protocol (ORN) Coin Nasıl Çalışır?

Orion protocol, merkeziyetsiz DeFi uygulamalarının en iyisi olduğunu ve bu kapsamda birçok farklı pozitif özellik ile piyasayı hareketlendireceğini resmi sitesinde de belirten bir sistemdir. Yukarıda da bahsi geçen 13 gelir kaynağı konusu 8 farklı alt platform üzerinde dağıtılmıştır.

Orion Terminal sayesinde alış-verişler üzerinden yüzde bazında gelir elde edilebileceği gibi, Orion Oracle sayesinde merkeziyetsiz uygulamaların kullandığı oracle kullanımı üzerinden de gelir elde edilebilir. Bu şekilde birçok farklı ticari nokta, sistem güvenliği ile birleştiğinde ciddi bir oyuncu olarak DeFi piyasasına giriş yapıyor.

Orion Protocol (ORN) Coin Editör Yorumu

Orion Protocol için ORN coin değeri sitesi de incelendiğinde ilk başta 0,1 dolar olarak piyasaya çıkıyordu. Ancak borsalarda işlem görmeye başlamasının ardından ciddi bir ivme kazanarak değerini yükseltmeyi başardı.

ORN coin Haziran 2020 sonlarında 1 dolar sınırını geçerek Ağustos ayında 5 dolar seviyesine çıkmayı başardı. Burada yatırımcıların başka yatırımcılarla yer değiştirmesi ve ani fiyat kırılmaları sebebiyle de zaman içerisinde coin fiyatı 2 dolar seviyelerine düştü. Eylül ayı sonunda görülen yükseliş ise yeni bir atağın habercisi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle ciddi bir alım desteği ile daha da yükselmesi bekleniyor. 2021 yılında durumunun ne olacağı hakkında konuşmak için ise erken.

Sayfada yer alan bilgiler ve yorumlarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Orion Protocol (ORN) coin nedir ve Orion Protocol (ORN) nereden alınır konusundaki bu içeriğimiz yetersiz geldi ya da hala aklınızda sorular var ise bizlere bu konuda yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Orion Protocol Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Orion Protocol güncel adresi nedir?

Protokol için kullanılan aktif adres “0x0258f474786ddfd37abce6df6bbb1dd5dfc4434a”dir.

Orion Protocol token türü nedir?

Token tipi ERC20’dir.

Toplam token arzı ne kadar olacaktır?

Toplam olarak arz edilecek miktarın 100 milyon olduğu belirtiliyor resmi sitesinde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here