PayPal CEO: Kripto Para Birimlerinin Zamanını Yaşıyoruz!

0
202

2 Aralıkta çevrimiçi bir konferansa katılan PayPal CEO’su Dan Schulman, kripto para birimlerinin geleceğiyle ilgili iyimser ve oldukça pozitif görüşler bildirdi.

Schulman artık kripto para birimleri için ana bir akım başlamanın vakti geldiğini, kripto para birimlerinin daha sağlıklı bir finansal sistem için büyük bir rol oynayacağını düşündüğünü dile getirdi.

Daha hızlı, daha ucuz, daha verimli bir finansal sistem, yeni ve modern bir teknoloji yaratabilirseniz, sisteme daha fazla insanı çekmek, dahil etmek, maliyetleri düşürmeye yardımcı olmak, sürüşe yardımcı olmak için iyi olacağını düşünüyorum. pek çok insan için finansal sağlık … Yani, uzun vadede, her türden dijital para birimine BEN VARIM.

Paypal Kullanıcıları Kripto Para Hizmetini Uzun Zamandır İstiyordu

Ekim ayı sonu itibariyle kripto para hizmeti verdiğini duyuran, PayPal hizmetini şu an için ABD vatandaşlarıyla sınırlı tuttu.

CNBC sunucusu Andrew Ross Sorkin ile yaptığı görüşmede Schulman, şirketinin özel pazar araştırmasının müşterilerinin yüzde 54’ünün yakın zamanda tanıtılan kripto para birimi işlevine sahip olmak istediğini gösterdiğini açıkladı.

Schulman; Yol haritamıza kripto para birimlerini ekledik ve milyonlarda yatırımcımıza önemli bir fırsat sunduk. Kripto para birimlerini kullanıcılarımız PayPal üzerinden yatırım amaçlı ya da trade etmek için alabiliyorlar. Gelecek zaman içerisinde bu konuda verdiğimiz hizmeti PayPal standartlarına uyarak daha kaliteli hale getireceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here