pNetwork (PNT) Coin Nedir? – pNetwork (PNT) Nereden Alınır?

0
1008

pNetwork (PNT) coin nedir ve pNetwork (PNT) nereden alınır için doğru yanıtları bulabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Kripto Dede ekibi olarak her gün sizlere en doğru ve hızlı bilgileri sunabilmek için çalışıyoruz.

Sizlerin de bir isteği ya da önerisi olur ise, bize bildirmek için yorumlar bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin de PNT coin konusundaki yorumlarını duymak isteriz.

PNT/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için PNT logosuna tıklayabilirsiniz.


PNT/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda PNT/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

pNetwork (PNT) Coin Nedir?

pnetwork pnt coin nedir

pNetwork’de pTokens adı verilen bir sistem bulunur. Kripto varlıklar ile uyumlu olduğu belirtilen pTokens, pNetwork’ün DeFi ekosisteminin devamlılığının sağlamaktadır. İki blokzincir arası iletişimi sağlama amacı taşırlar.

PNT coin ise sistem işleyişinde kullanıcıların gelir elde ettiği ve işlemlerin onaylarının sağlanmasını hızlandıran bir kripto varlığıdır. 200.000’in üzerinde PNT coini bulunan kişiler sistemde onaylama imkanına sahip oluyor ve haliyle uzun vadede ciddi gelir imkânı yakalıyor.

pNetwork (PNT) Coin Nasıl Çalışır?

pNetwork DAO sistemine sahip olup, PNT tokenleri ile yönetime dahil olunabilen bir yapıdadır. Ne kadar çok yatırımınız var ise hem yönetime o kadar etki ediyor hem de o kadar fazla gelir elde edebilirsiniz.

pBTC, pLTC, pEOS ve ETH üzerinde yapılan ciddi çalışmalar sonucunda pNetwork, mainnetlere dahil olmayı başarmıştır. Farklı blok zincirler arası token değişimini zahmetsizce yapması planlanan bu sistem, gücü ile kendini ön plana çıkarmaktadır. Önümüzdeki yıllarda birçok farklı para biriminin de bu siteme dahil olması beklenmektedir.

pNetwork (PNT) Coin Editör Yorumu

2020 yılının haziran ayından itibaren başlayan PNT coin serüveninde borsalarda ciddi yükselişler ile karşılaşıldı. Yatırımcılarda ve borsada alım satım yapan kişilerde karşılık bulan pNetwork,coini değerini 2 katına kadar çıkarmayı başarmıştır.

Ancak grafik incelenmeye devam edildiğinde son zamanlarda Bitcoin’in de artışı ile de açıklanabilen bir düşüş karşımıza çıkmaktadır. Ancak pNetwork’ün sosyal mecraları ve iletişim blogları da takip edildiğinde marka güncellemesine devam edildiği görülüyor. Hedefledikleri yolda bu şekilde kararlı olarak ilerledikleri sürece ciddi bir desteği arkalarına alabilirler. Bu da PNT tokenin değerini birkaç katına çıkarabilir.

Yatırım yapacak kişiler için belirtmeliyiz ki buradaki bilgiler kendi yorumlarımız ve grafiklerden görülebilen bilgilerdir. Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım tavsiyesi olarak baz alarak işlem yapmayınız.

pNetwork (PNT) Coin Nereden Alınır?

pnetwork pnt nereden alınır

PNT coin satın almak için Binance Borsası’na uğrayabilirsiniz. Satın alım yapmak için kredi kartı ya da banka kartınızı kullanabileceğiniz gibi, Papara üzerinden para yatırarak da PNT coin satın alabilirsiniz. Alım yapmak için buraya tıklayınız.

pNetwork (PNT) coin nedir ve pNetwork (PNT) nereden alınır hakkında üstte paylaştığımız bilgileri okumanıza rağmen hala kafanızda bazı sorular var ise alt kısımdaki soru cevap bölümünü de incelemeyi unutmayınız.

pNetwork PNT Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

pNetwork hangi kripto para birimlerini desteklemektedir?

pBTC, pLTC ve pEOS destekleniyor.

Gelecekte desteklenecek para birimleri hangileridir?

pDAI, pUSDT, pETH, pZEC ve pTRON ileride desteklenmesi planlanan kripto varlıklardır.

PNT için maksimum arz ne kadar olacaktır?

PNT için bilinen maksimum arz miktarı 87.984.177 PNT’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here