Polymath (POLY) Coin Nedir? – Polymath (POLY) Nereden Alınır?

0
492

Kripto para dünyasında yer alan coinlerden bir tanesi olan Poly için bu inceleme yazısını yazıyoruz. Birçok kişinin merak ettiği soruları inceleyeceğimiz bu yazı dahilinde başta Polymath (POLY) coin nedir, Polymath (POLY) nereden alınır gibi sorular olmak üzere birçok soruya cevap vereceğiz. Vakit kaybetmeden içeriğe geçelim.

POLY/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için POLY logosuna tıklayabilirsiniz.


POLY/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda POLY/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Polymath (POLY) Coin Nedir?

polymath poly coin nedir

Blok zinciri ekosisteminde beklentinin yüksek olduğu kısımlardan biri olan menkul kıymetler üzerine yoğunlaşan bir girişimdir Polymath. Menkul kıymetler için dijital ortamda blok zinciri üzerinden anlaşmaların oluşturulması ve bunların yönetilmesi için gerekli hizmetleri sunan bir sisteme sahiptir.

Şirketlerin müşterilerine hızlı ve daha güvenli bir ortamda hizmet sunabilmesi için Polymath Token Studio uygulamasını sunana sistem borsada POLY token üzerinden işlem görmektedir.

Polymath ile ilgili daha fazla bilgi için sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Polymath (POLY) Coin Nereden Alınır?

polymath poly nereden alınır

Poly coin satın almak için Binance sitesi kullanılabilir. Bunun için Binance’e bu sayfadan kaydolabilirsiniz.

Polymath (POLY) Coin Nasıl Çalışır?

Polymath açık kaynak bir yapıya sahiptir. Ciddi bir token oluşturma prosesi izlenen bu sistem, ERC1400 olarak adlandırılan çok önemli bir standardı beraberinde getirmiştir. Fazla detaya girmeden bahsedersek, menkul kıymetler ve dijital varlıklar için çok ciddi bir kullanım kolaylığı sunan bir sistem oluşturulmasını sağlar diyebiliriz.

Ayrıca sistemlerin özelleştirilebilir yapısı ile yasalara ve regülasyonlara uygunluğu da rahatlıkla sağlanabilmektedir. Bu da kullanım kolaylığını artırmaktadır.

Polymath (POLY) Coin Editör Yorumu

2018 yılı başlarında yapılan ICO’nun ardından borsalara açılan coin, önce değerinin iki sonra da 4 katına kadar çıkan bir fiyat grafiği çizdi. Bazı yatırımcıların erken ayrılması ile birlikte fiyatlarda düşüş yaşandı. Ancak bu kısa süreli düşüş ve sonrasında yaşanan diğer benzeri düşüşlerin hepsinin ardından yine bir yükselme durumu gözlendi.

Yukarıda bahsettiğimiz durum maalesef ki uzun bir süre devam edemedi. 2019 yılı Haziran ayından başlayan bir yıllık süre boyunca neredeyse stabil bir yol izleyen coin, 2020 yılının ortalarından itibaren küçük artışlar ile yoluna devam etti. Polymath’in proje olarak devamının başarılı bir şekilde süreceği düşünüldüğünde, 2021 yılında karşımıza çok daha yüksek seviyelerde bulunan bir coin olarak çıkması mümkündür.

Bu sayfada yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Polymath (POLY) coin nedir ve Polymath (POLY) nereden alınır konularında merak ettiğiniz sorularınız olur ise hemen alt kısımda yer alan yorum bölümünü kullanarak bize iletebilirsiniz.

Polymath POLY Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Polymath için toplam arz miktarı ne kadar olacaktır?

Sistemin Eylül 2020 itibariyle dolaşımda olan coin arz miktarı 533 milyon seviyesindedir. Toplam arzın ise 1 milyar Poly coin olacağı bilinmektedir.

POLY token türü nedir?

Poly token türü ST-20’dir.

Polymath ICO ne zaman yapılmıştır?

Polymath için ICO’nun yapıldığı tarih 12 Ocak 2018’dir. ICO bitimine kadar 200 milyon dolar gibi bir miktar toplanmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here