REN Coin Nedir? – REN Nereden Alınır?

0
933

Coin inceleme içeriklerimizde bugün sizlere REN coinden bahsedeceğiz. İlk olarak 2017 dönemlerinde adını duyduğumuz Republic Protocol, başarılı geçen bir ICO’nun ardından bütün dünyadaki kripto varlık borsalarında kendisini göstermeye başladı. Birçok yerde üzerinden işlemler yapılan bu kripto para ile ilgili REN Coin nedir, REN nereden alınır gibi sorularınız var, biliyoruz. Vakit kaybetmeden, başlayalım.

REN/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için REN Coin logosuna tıklayabilirsiniz.

REN/TRY Fiyat Grafiği

REN Coin Nedir?

Ren coin sistemi, RenVM adını verdikleri bir protokol üzerine çalışmaktadır. Bu protokol sayesinde farklı blok zincirler arası likidite ihtiyaçlarının karşılanması amaçlanmaktadır.

Ethereum akıllı sözleşmeler ile güçlendirilmiş merkeziyetsiz uygulamalarda, BTC, BCH ve ZEC gibi kripto paraların kullanılması sağlanır.

REN coin ile ilgili daha fazla bilgi için resmi sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

REN Coin Nereden Alınır?

REN coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olabilirsiniz. Üyeliğinizi başlatmak için bu linke tıklayınız.

REN Coin Nasıl Çalışır?

REN kendi başına bir uygulama olmayıp, blok zincirler arası bağlantıyı sağlayan bir fonksiyon görevi görmektedir. Bunu bir SDK olarak da düşünebilirsiniz.

Çoklu veri girişi ve fazla sayıda istek üzerine, gizliliğin ön planda olduğu bir hesaplama yapılır. Bu özelliği ile de alanında ilk olma özelliğini taşımaktadır.

RenVM sisteminin temelinde yer alan sanal makinelere “Darknode” adı verilir. Darknodelar, sisteme sağladıkları güç ve veri alanı sayesinde elde edilecek gelirden pay alır.

REN Coin Editör Yorumu

Republic Protocol adı ile platformunu duyuran REN coin, Ethereum destekli bir uygulamaydı. Yıllar içerisinde sistem gelişme gösterdi ve ICO sonrasında yapılan yatırımlar ile birlikte coinin değeri de git gide artmaya başladı.

REN coin grafiği kontrol edildiğinde 2020 yılının başlarına kadar belirli seviyelere çıkabilmiş olduğu da görülecektir. Bu yıl içerisinde ise 0,03 dolar seviyelerinden 0,15 dolar seviyelerine kadar çıkmayı başarmıştır. Daha sonra piyasadaki hareketlilik ve yatırımların bu coine de kayması ile 0,50 dolar gibi seviyelere de ulaşılmıştır.

Coinin gelecekte de başarılı sonuçlar ortaya çıkaracağı düşünülüyor. Fiyatının da ilerleyen zamanlarda dolar bazında tekrardan artması bekleniyor.

Burada yer alan bilgiler ve yorumlar kişisel görüşlerimiz olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

REN coin nedir ve REN nereden alınır konularındaki bu içerikle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

REN COIN HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

REN coin token türü nedir?

Ethereum bazlı REN’in token tipi ERC20’dir.

REN coin toplam arzı ne kadardır?

REN için belirlenen toplam arz miktarı 1 milyara yakın olup, halihazırda 26 Eylül itibariyle dolaşımda olan coin miktarı 885.405.147 REN’dir.

REN coin için ICO ne zaman yapılmıştır?

ICO 3 Şubat 2018 tarihinde tamamlanmıştır. Tam olarak 34 milyon 300 bin dolar yatırım toplanmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here