Request (REQ) Coin Nedir? – Request (REQ) Nereden Alınır?

0
365

Kripto Dede coin inceleme içerikleri ile sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Request coin nedir diye merak ediyorsanız bu içerik size istediğiniz bilgileri verecektir. Ayrıca REQ coin nereden satın alınır diye düşünüyorsanız onun cevabını da yine burada bulacaksınız. Daha fazla vakit kaybetmeden içeriğe geçelim.

REQ/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için REQ logosuna tıklayabilirsiniz.


REQ/TRY Fiyat Grafiği


Yukarıda REQ/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Request (REQ) Coin Nedir?

request req coin nedir

Request sistemi, ödeme talep etmek için kullanılmak üzere özelleşen bir ağdır. Bu ağ Ethereum üzerinden konumlandırılmış bir yapıya sahip olup, ERC20 tokenleri ile kullanılır. Ödeme talep edenlerin bu ödemelerini hızlı ve güvenli olarak almasını mümkün kılan yapısı dahilinde REQ coin olarak adlandırılan coini kullanır.

Merkeziyetsiz uygulamalar arasında başarılı bir yer edinmeye çalışan bu sistem, kendi blok zincirine sahip olmasa bile birçok konuda kendi bağımsızlığını amaçlıyor. Bu sayede hiçbir sebepten etkilenmeyen yapısı ile güvenliğini de çok daha üst seviyelere çıkaracaktır.

Request ile ilgili daha fazla bilgiye kendi sitesinden de ulaşabilirsiniz.

Request (REQ) Coin Nereden Alınır?

request req coin nereden alınır

REQ coin satın almak için Binance sitesine hızlıca buradan kaydolabilirsiniz.

Request (REQ) Coin Nasıl Çalışır?

Özellikle serbest çalışan ve bazı işletmelerin ödeme alması üzerine kurgulanan sistem, yapısı gereği sadece tek bir para birimini değil bütün para birimlerini hedefleyebilir. Ödeme ya da fatura taleplerinin para birimlerinden çok daha üstte olduğu ve globali hedeflediği düşünüldüğünde, bu sistemin de temel taşları daha iyi anlaşılacaktır.

Merkezi olmayan ve otomatik sistemler ile Request üzerinden yapılan talepler hızlı bir şekilde sonuçlanır. Ödenmeyen faturalar, atlanan faturalama işlemleri ve riskli işlemlerin tespitinin yapılması gibi alanlarda çok daha net çözümler üretmek mümkün olmaktadır.

Request (REQ) Coin Editör Yorumu

REQ coin ICO sonrası ciddi bir fiyatlama ile piyasalara girmeyi başarmıştır. Sisteme olan güven ve bir anda yatırım yapmak isteyen kişilerin alım baskısını artırması ile çok yüksek seviyeler görülmüştür. 0,05 dolar seviyelerinden neredeyse 1 dolar seviyesine kadar gelmiştir. Buradan sonra tabii ki piyasadaki işlemlerin de etkisinden dolayı düşüşler görülmüştür.

Sayfanın en üstündeki grafik incelendiğinde, Mayıs 2019’a kadar düşüş devam etmiştir. Sonrasında ise neredeyse 1 yıl boyunca hep benzer seviyelerden işlem gören REQ coin birkaç ay boyunca iki katı kadar yükselerek alım satım yapanlara bir kazanç sağlamıştır. Zaman içerisinde bu coine olan merak azalsa da 2020 yılı sonlarında tekrar bir yükselme bekleniyor. Ancak bu durum Bitcoin’in son zamanlardaki artış ya da düşüşlerine göre değişecektir.

Burada yer alan bilgiler hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir. Yorumlarımızı okuduktan sonra, kendi kararınızı etkilenmeden verdiğinizden emin olunuz.

Request (REQ) coin nedir, Request (REQ) nereden alınır başlıkları altında incelediğimiz bu coine ait soru cevap bölümünü buradan inceleyebilirsiniz.

REQ Coin Sıkça Sorulan Sorular

REQ coin ICO ne zaman yapılmıştır?

ICO 15 Ekim 2017 tarihinde gerçekleşti. Hedeflenen miktardaki yatırıma hızlıca ulaşılmıştır.

REQ coin token türü nedir?

Token türü ERC-20’dir.

REQ için maksimum token arzı ne kadar olacaktır?

Toplam coin arzı 1 milyar REQ olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here