Ripple 0.670’e Doğru Koşmaya Devam Ediyor!

0
242

Son dönemlerin en popüler kripto para birimlerinden biri olan Ripple, değer yükselişleri ile yatırımcısını sevindirmeye devam ediyor. Kripto para piyasasında Bitcoin için gerçekleşen değişiklikler altcoin’ler için de kendini göstermeye devam ediyor. Bitcoin 23 bin Dolar’ın üzerine çıkarken yüzde 34 oranında gerçekleşen yükseliş, Ripple satın almak isteyen yatırımcıların çok ilgisini çekti. Kasım ayında Ripple, borsadaki boğa bayraklarıyla başı dertte olan bir kripto para birimiydi. Fakat Kasım ayında gerçekleşen yüzde 177’lik bir dalgalanma, Ripple’in kendini piyasaya kanıtlaması olarak yorumlandı.

Bitcoin piyasada nasıl davranıyorsa, Ripple de bu kripto paraları son derece güçlü bir şekilde taklit ediyor. Bitcoin yatırımcılarının en çok sevdiği alt coinlerden biri de tam olarak bu yüzden Ripple. XRP ile ilgili yapılan tahminlerde daha da büyük oranlarda yükseliş bekleniyor.

Ripple Kaç TL, Ripple Kaç Dolar, Ripple Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Ripple Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Ripple’la ilgili bu paylaşımı aşağıda yer alan butonlardan paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here