Ripple Avustralyalı Şirketle Yeni Bir Ortaklık Duyurdu!

0
237

Avustralyalı ödeme şirketi Novatti, Ripple ağına katılma kararı oldu. Ödeme hizmetleri sağlayıcısı olan şirket, San Francisco merkezli Ripple ile blockchain tabanlı bir ortaklık yaptıklarını duyurdu.

Bu ortaklık ile şirketin müşterileri 55’den fazla ülkenin 120 döviz çiftini kapsayan bir erişim elde edecek. RippleNet için oldukça önemli bir ortaklık olan proje Novatti’ye büyük bir esneklik sağlayacak.

Güneydoğu Asya İçin Başlayan Bir Yol

Aktif olarak Alipay, Visa ve Google Pay gibi markalarla ortaklık yapan Novatti, Avustraly Menkul Kıymetler Borsası’nda (ASX) NOV Kodu ile işlem görüyor.

Ripple ile önemli bir partnerliğe adım atan marka Avustralya ve Güneydoğu Asya arasında müthiş bir ödeme kolaylığı sunacak.

Novatti için önemli bir dışarıya atılım olan proje bambaşka bir gelir akışının da başlamış olmasını sağlayacak.

Novatti Genel Müdürü Peter Cook, şirketin rekabet gücünü arttıracağı ve müşterilerin sermayesini daha iyi kullanabileceği bir alan açtıkları için mutlu olduklarını dile getirdi. Ripple ise ortaklık konusunda ”inanılmaz bir derecede heyecanlıyız” dedi.

“Özellikle, müşterilerimizin heyecan verici alternatif finansman çözümlerine erişimini sağlamak için Ripple ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz, böylece müşterilerimiz işlerini büyütmeye odaklanmak için sermayeyi serbest bırakabilirler.”

Ripple Kaç TL, Ripple Kaç Dolar, Ripple Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Ripple Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Ripple ile ilgili bu paylaşımı aşağıda yer alan butonlardan paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here