Ripple Fiyat Tahmini: XRP / USD Oranı Düşmeye Devam Ediyor!

0
245

Kripto para alımları ile ilgili piyasadaki baskı sürdükçe XRP / USD fiyatları daha yüksek seviyelere çıkamayacak gibi görünüyor. Ripple yetkilileri de bu durumdan hiç memnun değil. Yapılan son açıklamalara göre XRP / USD oranları 0.24’ün üzerine çıkamıyor. 0,23 Dolar’lık destek noktasının altında gerçekleşen kırılma, satış baskılarını daha da arttırabilir. Son hesaplamalara göre XRP’nin fiyat oranları yalnızca Amerika Doları karşısında değil Bitcoin karşısında da değer kaybetmeye devam ediyor. Analistler, XRP / Bitcoin oranı da aşağı doğru hareket etmeye devam edeceğini söyledi.

Ripple bu sınırlı alanda oldukça uzun süredir tıkılı kalmış durumda. 5 Ekim’den bu yana 0,23 ile 0,26 aralığında hareket halinde olan krippto para birimi, şu an 0,24 noktasındaki direnç ile savaşıyor. Satıcıların yaptığı finansal işlemler bu direnci yeniden 0,23 noktasına çekmeye yeterse, alıcılar da yeniden fiyatı daha da yükseltmek için bir karşı direnç uygulayabilirler.

XRP direnç noktasına takıldı

Fibonacci araç analizine göre XRP önümüzdeki günlerde de düşmeye devam edecek ve $0.2305 direnç noktasına kadar geri çekilecek.

”XRP Kaç TL?”, ”XRP Kaç Dolar?”, ”XRP fiyatları nedir?” sorularının yanıtları hakkında bilgi almak için hemen buraya tıklayın.

Haberimizi hemen arkadaşlarınızla paylaşmak için aşağıdaki paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here